Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

3 hours ago, Frank Pembleton said:

Jel to ona False flag serija?



....shiit has hit the fan.

 

da, izraelska a ne ova nova engleska

Edited by black mirror
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ima titlova?
I odakle ste svukli?



....shiit has hit the fan.

Imaš PM gde i na koji način. Jedino ne ako me držiš na ignor listi. :)

Link to comment

Završio se i Beri. Serija koja se negde na pola zagubila između crne komedije i koječega.

 

Nije loše bez obzira, ali u takvim uslovima mislim da Bil Hejder nije mogao najbolje da se razmaše.  U prvoj i drugoj sezoni je bio zanimljiv kao smotani šeprtlja a vrhunski hitmen koji bi da postane glumac za šta je sve samo ne talentovan, ali posle se izgubio taj momenat i njegova uloga postala je nekako... Kao prisilna. Kako je postajao ozbiljniji, bio je sve manje zanimljiv. Prazninu je nadoknadio sjajni "Henk", svakako najjači lik u seriji a Sara Goldberg je takođe bila fantastična. :ziga: 

 

Malo su hteli da naprave sprdnju od svog tog mafijaškog fazona, ali u jednom momentu (4. sezoni), to je prestalo da radi tj da ima smisla. Kraj diskutabilan takođe, tj malo patetičan al ajde.

 

Barem ga nisu razvlačili u beskonačno. 

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment

Odgledao i drugu sezonu Kfulim-a. Serija je brutalna. Homeland da jede govna. :ziga:

 

Ne znam da li ću uspeti da iskopam negde i treću sezonu. Teško se nalazi. Da li vredi pokušavati da se gleda kasnije i engleska verzija ili da batalim to?

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, BlackGeorge said:

Odgledao i drugu sezonu Kfulim-a. Serija je brutalna. Homeland da jede govna. :ziga:

 

Ne znam da li ću uspeti da iskopam negde i treću sezonu. Teško se nalazi. Da li vredi pokušavati da se gleda kasnije i engleska verzija ili da batalim to?

 

ni ja nisam mogao da nadjem trecu sezonu, valjda ce uskoro. a suspicion nije los ali nije dobar kao kfulim

Edited by black mirror
Link to comment
4 minutes ago, black mirror said:

 

ni ja nisamo mogao da nadjem trecu sezonu, valjda ce uskoro. a suspicion nije los ali nije dobar kao kfulim

Znači da ne pokušavam? E sad će mi biti teško da nađem nešto kvaliteta kao Kfulim. Lestvica je podignuta baš visoko.

Link to comment

Ti si odgledao englesku verziju? Ocena 7 je podnošljiva ... ne znam ... ne bih da kvarim. Kao da posle dobre pršute presečem sa posebnom kobasicom. Ne bih taj filing da me strefi. Pokušaću da iskopam nešto na engleskom barem, ako ne nešto ću drugo onda. Samo ne znam šta ... ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...