Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa niste valjda ocekivali da ostane nepoznato sta se desilo sa glavnim likom serije? Znalo se odmah da ce biti i 5. sezone, a u principu mogu da teraju tako u nedogled.

 

Vidim da ce Kassovitz i da rezira neke epizode, to nije lose..

Link to comment

Na trećoj sezoni su trebali da stanu. Onda bi to bilo malo remek delo. Četvrta je očajna, raspad sistema i što je najvažnije, koliko me sećanje služi nema nikakvog cliffhangera, da ne spojlerišem ljudima, na koji bi mogla da se nadoveže nekakva peta sezona. Iz tog razloga me zapanjilo "ma kakva sad peta jebena sezona". Kako? Zašto? Kome? Čemu?

 

Neka štancaju, ko ih jebe, iz principa neću da gledam. :rant:

Link to comment

Kako nema cliffhangera, kada je ostalo da nagadjamo sta je bilo sa Maloutruom. Tako su i planirali da 5. sezona bude nastavak.

 

Meni 4. sezona nije toliko slabija od prethodnih, iste stvari koje su me nervirale ranije (sve oko Marine) su i dalje prisutne, ali dobre stvari opet pretezu pa je gledljivo.

Link to comment
3 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Pa niste valjda ocekivali da ostane nepoznato sta se desilo sa glavnim likom serije? Znalo se odmah da ce biti i 5. sezone, a u principu mogu da teraju tako u nedogled.

 

Vidim da ce Kassovitz i da rezira neke epizode, to nije lose..

 

tacno, isto sam rekao odmah po zavrsetku prethodne sezone..

Link to comment

Zar kraj usrane četvrte sezone nije scena kada:

 

Spoiler

popije nekakav otrov, ostaje u nekoj kućetini sam, svi agenti se pokupiše i odoše, požar, dim, pičke materine i on tone u tu nekakvu komu u zapaljenoj kući i zadnje scene koje mu se ukazuju su slike njegove kćerke i one ljubavi njegovog života u nekakvom kafeu kako piju piće?

 

Opet ponavljam- treća sezona i zadnja epizoda sa njegovim odlaskom u maglu i sa onim imaginarnim kerom je vrh.

 

Čovek sam od reči i bojkotujem. :D

Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

Počeo sam handmaids tale, posle tri epizode mi je ok, al samo ok, valjda će se zapetlja malo. 

+1

posle druge sam pomislila, ok, ovo je sada već dosta za uvod.

Link to comment
12 hours ago, pariah said:

Na trećoj sezoni su trebali da stanu. Onda bi to bilo malo remek delo. Četvrta je očajna, raspad sistema i što je najvažnije, koliko me sećanje služi nema nikakvog cliffhangera, da ne spojlerišem ljudima, na koji bi mogla da se nadoveže nekakva peta sezona. Iz tog razloga me zapanjilo "ma kakva sad peta jebena sezona". Kako? Zašto? Kome? Čemu?

Neka štancaju, ko ih jebe, iz principa neću da gledam. :rant:

 

Upravo. Ironično, oni su svakako napravili taj neodređeni kraj znajući da će tražiti novac za S4 pa da bude kao cliffhanger, ali eto tako kakav su kraj tu napravili bi savršeno legao za kraj kraj kraj. Gotovo. Odlazi u noć i u maglu i ćao, nema više.

Link to comment
On 7.6.2019. at 10:54, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Upravo. Ironično, oni su svakako napravili taj neodređeni kraj znajući da će tražiti novac za S4 pa da bude kao cliffhanger, ali eto tako kakav su kraj tu napravili bi savršeno legao za kraj kraj kraj. Gotovo. Odlazi u noć i u maglu i ćao, nema više.

Definitivno onaj krj sa kerom je sasvim ok zavrsetak i ostanak serije kao jedne od boljih...

Ostalo,  meh...

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...