Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

imam problem sa johny lee millerom i njegovim kocenjem kad prica. a sa godinama sam pocela da ne podnosim britanski akcent toliko me podseca na fejk i treshericu..i jako mi tesko ljude britance sada da odvajam od tog utiska. preuvelica mi mozak njihove mane i foliranje a das im malo alkohola to ludo i bez stida.

 

 

kompleksnija je prica nego sto izgleda. 

 

anyway cesto elementary gledam na mute i to najvise gledam zbog kreacija sto nosi najslatkish lucy lu. 

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Vidim ovu seriju Suburra... To Netflix odgor na Gomoru? Valja li čemu?




...shiit has hit the fan...
 

Jok. To se dešava u Rimu, i govori o tamošnjoj tzv. mafia capitale. O spregama krupnog biznisa, mafije i političara. Film je bolji od serije.

Link to comment
Jok. To se dešava u Rimu, i govori o tamošnjoj tzv. mafia capitale. O spregama krupnog biznisa, mafije i političara. Film je bolji od serije.
Skapirao sam da je Rim u pitanju, to mi jasno...
Ako rešim da gledam i film i seriju jel smeta to?




...shiit has hit the fan...

Link to comment
47 minutes ago, Frank Pembleton said:

Skapirao sam da je Rim u pitanju, to mi jasno...
Ako rešim da gledam i film i seriju jel smeta to?




...shiit has hit the fan...
 

Ne smeta. Manje više su i isti glumci. Meni lično se film više svideo.

Link to comment
On 23.5.2019. at 1:35, Mil@n said:

 

Javi se posle kraja prve da vidimo kako će ti se svidi kraj. :P

 

U stvari mi se svidio. Interesuje me kako su iz toga izvukli drugu sezonu.

 

Zna li neko kakav je Catch 22? Prije 10 dana je izasla prva sezona.

Link to comment

Ja zavrsio Catch-22. Uspelija adaptacija od filma iz prostog razloga sto format mini serije vise odgovara da se prenese materijal. Uvek se tu mogu naci primedbe na balansiranje izmedju ratne drame i komedije, ali duh knjige je prenet.

 

Dobar kasting za Yo-yo-ja, Clooney u full Koenovskom modu, Chandler kao Cathcart isto dobar, jedino mi Hugh Laurie nekako protracen kao Coverley ..

Link to comment

Valjda na appu tj HBOGo?

 

A ja odgledao This is Bruno. Malo NYC malo kuce, malo dobre ribe. i tako 8x15 minuta Serija taman za gledanje na mobilnom iz kreveta uz blazi mamurluk. Nedovoljno dobro da vredi ustajanja i paljenja TVa i dovoljno kratko i zabavno da se odgleda do kraja. Cini mi se da je i vrlo kompatibilna i sa fuzim borvkom u WCu ili boravkom u GSP.

Link to comment

what if...

 

okej za pred spavanje

 

rene z. toliko izbotoksirana na pocetku da se sve polako iz epizode u epizodu opustalo. 

steta. al telo ima, gledam joj ruke pa ni gram sala. odlicno joj stoje zloce da igra. kad malo bolje razmislim, potcenjena je kao glumica. 

 

krivo mi sto nisu nekog hotijeg nasli, po mom

ukusu da je, muz lisin. taman je to godiste :evil:

Link to comment
On 22.5.2019. at 10:26, Milosh76 said:

Objasne ko je Redington, pa onda zakuvaju u poslednjoj epizodi. Ako si gledala do sada, odgledaj i do kraja.

Bitne su poslednje 3-4 tu dolazi do raspleta i novog zapleta.

 

+1

 

Interesantno su razradili neke odnose medju likovima u ovoj sezoni.

Link to comment
On 22.5.2019. at 11:26, Milosh76 said:

Objasne ko je Redington, pa onda zakuvaju u poslednjoj epizodi. Ako si gledala do sada, odgledaj i do kraja.

Bitne su poslednje 3-4 tu dolazi do raspleta i novog zapleta.

Odgledala od 17. epizode.

Šta znam. Ljuštimo slojeve Redingtonove persone već 6 dugih sezona (svaka ima 22 epizode). Šta još ima? Zašto mučena Elizabet Kin ne sme da sazna istinu????

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...