Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Pa, vidi, ako se pojedinac krije iza ozbiljno dubokog konteksta koji sam preuzima i koji prihvata da bude nametnut, mi tu više i nemamo šta da pričamo o pretencioznosti. Kontekst je taj koji je pretenciozan, a pojedinci koji ga nose su njegovi vojnici. Slaba im je odbrana to što oni sami lično nisu pretenciozni, a još slabija im je kritika da su pretenciozni svi oni pojedinci, koji stvaraju izvan tog konteksta ili igrorišući ga, izlažući se time svim mogućim opasnostima toga što nisu indoktrinisani...

Edited by Ajant23
Link to comment

Tri detalja ukazuju da će možda biti druge sezone.

- gde je šerif otišao kada je ušao sa onim ljudima u kola?

- Vil u kupatilu

- šerif ostavlja kekse u šumi

To sa kolima cini mi se i nije preterano bitno, otisao da potvrdi dogovor

Vil u kupatilu svakao jeste, izgleda da je sad on cudoviste

Medjutim, cini mi se da je pravo pitanje: gde je 11?

Link to comment

Serija je uzasno pretenciozna ali nedovljno dobro stilizovana. Zato del Torovi delovi deluju nakalemljeno i kao zalepljeni na ostatak. Ipak moze se gledati. Zabavno i povrsno.

Link to comment
Nego, jel je jos nekom zapalo za oko da u tim "omazima" 70tim/80tim glavni lik pusi bar 4 kutije cigara dnevno?

 

To su opšta mesta obzirom na svojevremenu pušačku strast Vinone Rajder i prozivanja što kvari omladinu.

 

Doduše, nije mi jasno šta ti je tu imalo da upada u oko...

Edited by Ajant23
Link to comment

Nikada nisam shvatao ljude koji pamte imena likova. Iako sam gledao seriju, tri blage veze nemam ko je Nensi i ko je Stiv.

 

Nisam se kladio na hipodromu, pa da to pamtim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...