Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

Ribo, jel ti čitaš šta su ljudi napisali ili pričaš sama sa sobom? I još citiraš Kaićevu neku nebulozu, auuu, forumi će poželjeti Šimeta i Kima, a Šimeta i Kima nigde biti neće...

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

makar ima vremena koliko ova dvojica zajedno... što niko nije verovao da je moguće u realnosti gde dan traje 24h.

 

inače twitter je ludilo. stavila fajgeljevu i geringovu sliku iz lova i tako ih uporedila. meni bilo žao moje antifa majice.

Edited by Ravanelli
Link to comment

... ovo je laz, niko nije isao nigde na razgovor. Znam iz prve ruke. 

 

Zasto lazes?

 

 

Šta kažeš? CENZURA? Čula sam da se desnica na forumu dobrano okuplja...ali ovo! GENIJALNO! AHAHAHAHAHA! 

 

 

 

?

Edited by Caligula
Link to comment

Ribo, jel ti čitaš šta su ljudi napisali ili pričaš sama sa sobom? I još citiraš Kaićevu neku nebulozu, auuu, forumi će poželjeti Šimeta i Kima, a Šimeta i Kima nigde biti neće...

Naravno da ne cita.

 

Videla je naslov topika pa je resila da izreklamira sebe i svoj projekat.

 

No, tvrdnje kako se ovde okuplja desnica sam procitao na jednom jedinom mestu pa bih pozvao Turnbulla, Gresnog Vasilija i Kimovu suprugu da se oglase ovde po tom pitanju.

Link to comment

Procitao sam na Vasilijevom forumu od strane preostala dva nika koje sam pomenuo.

 

Ovo je fina prilika da to rascistimo i vidimo u cemu je problem. Moze i da se splituje.

Link to comment

ali sa kim ćeš da raščistiš, kada je ekipica™ na tom drugom forumu ? ili misliš oni čitaju ovde pa odgovre tamo, a ti čitaš tamo, pa odgovoriš ovde (kao što su raspravljali sa Praslinom kroz zhotu)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...