Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

5 hours ago, darling said:

dosta me nervira lokalno brendirana idea na dorcolu, dorcolska idea oblepljena natpisima kako marketinska agencija zamislja posebnost koja ne postoji dorcola, dorcolaca, dorcolskog govora, dorcolske kulture, mnogolepo, preyako, ti si meni kralj, drcl, tvrdo c, mesanje cirilice i latinice, tacno da covek ppzdi. ko oce satro dorcolske fazone, ima radnju (koja se bori protiv sistema) beogradskog sindikata s druge strane ulice. ne ulazim u tu ideu osim u slucajevima velike nuzde, yebo vas dorcholski pas. ne znam da l je tako u drugim hudovima.

to je dizajnirao slavimir stojanović. jesu kretenski ti slogani, ali pošto sam ja slepi poštovalac njegovog dela, uspela sam da nađem jednu neverbalnu šolju i sad pijem kafu iz nje

DI5xVg_W0AAD84v.jpg

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Moj drugar dorcolac "kurac cu da idem tamo da kupujem mame im ga retardirane" kaze zamenili Dorcol za Zemun.

 

Inace je problematican koncept da neki MAXI lokalcima objasnjava kakvi su.

Link to comment

IDEA generalno ima dileje u marketingu, kad su otvarali London su bili oblepili ceo grad plakatima sa sve gramatickom greskom. Na engleskom naravno. Ta dorcolska mi je retko ogavna pojava, a iza nje je ona ekoloska u Svetogorskoj. 

Link to comment
13 hours ago, Tihajeza said:

Grafiku jeste radio Slavimir S., ali kopirajt je radio pisac Slavoljub Stanković. On je sastavio i plejlistu za sve Idee.

 

:D

 

kako sam ga samo namirisala, izgleda da imam organsku netrpeljivost prema radu slavoljuba stankovica. pre par godina napisala sam na forumu da mu je druga knjiga sranje, a onda se on (dal se bio registrovo pod punim imenom i prezimenom, cini mi se da jeste) sutradan pojavio da mi prvim postom na forumu objasni kako mu je knjiga super. debil. 

 

lepa mi je ta solja, zivana. videla sam je u radnji. al opet, mrzim sve odande, i milan gale muskatirovic mrzim, i dorchol isto mrzim. moram biti dosledna sjebi, nisam ja vucic :D

 

 

Link to comment

sad kad dodje slavoljub stankovic posle jutarnjeg guglanja svog imena da nam objasni kako je njegova ideja idee fenomenalna :D

slavoljub stankovic i slavimir stojanovic su kreativni tim 4 s. 

Link to comment
On 6.5.2018. at 9:31, darling said:

dosta me nervira lokalno brendirana idea na dorcolu, dorcolska idea oblepljena natpisima kako marketinska agencija zamislja posebnost koja ne postoji dorcola, dorcolaca, dorcolskog govora, dorcolske kulture, mnogolepo, preyako, ti si meni kralj, drcl, tvrdo c, mesanje cirilice i latinice, tacno da covek ppzdi. ko oce satro dorcolske fazone, ima radnju (koja se bori protiv sistema) beogradskog sindikata s druge strane ulice. ne ulazim u tu ideu osim u slucajevima velike nuzde, yebo vas dorcholski pas. ne znam da l je tako u drugim hudovima.

 

nema veze sa tom idea radnjom na dorcolu ali mi nikada nece biti jasno to sa tom dorcolskom kulturom itd. ziveo sam tacno 32 godine u pancicevoj i za sve te godine nisam primetio ikakvu osobenost dorcola osim u nesto preostale arhitekture a bogme nikada se nisam ni osecao kao dorcolac i zaista ne znam sta je to osim sto se tvdroglavo drzim da je dorcol samo ono unutar tadeusa, dunavske, francuske (sada je taj deo zorza klemansoa valjda?) i dusanove

 

@Caligula  odlicna reklama za tekilu! tacno udara na neke predstave kako provesti zadnje trenutke zivota na zemlji, ok, ja bih vise sljokao i ne bih dangubio na igru i pesmu :D

Edited by Pontijak
Link to comment

Meni je tu genijalna percepcija alkohola kao proizvoda, u pijanstvu jeste tačna "sad ili nikad" filozofija. Inace spot sam po sebi kida

Link to comment

pontijace, video sam te jednom na dorcolu, prosao si pored mene dok sam antifrizom gasio pozar u autu.

nisam stigo da se javim, prastaj :(

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

pontijace, video sam te jednom na dorcolu, prosao si pored mene dok sam antifrizom gasio pozar u autu.

nisam stigo da se javim, prastaj :(

 

:D

 

zezas coveka u godinama, ako ako :D ne zivim na dorcolu od leta 2011 i od tada ne zalazim u taj kraj :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...