Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

a 'skoci vise sa te stene' :isuse:

 

sjetim se ovoga

 

 

 

 

 

ova posljednja sa popisuljama nije na toj liniji, pretjerana je u konceptu ali tu pretjerivanje ima smisla i nije silovanje kao u ovim ostalim

Edited by morgana
Link to comment

kad bejah u gap-u u dalekom inozemstvu tamo sve doktori nauka kupuju.

kod odeljenja sa donjim vešom povela se interesantna debata o uticaju jazz muzike na jačanju lokalnog identiteta.

onda je došla prodavačica i sve razjurila metlom.

Link to comment

sto skolovana, jel nije dovoljno da zna sta gap prodaje i sta izvorno znaci gap? uz ovo dress normal i situaciju.

 

Pa ne skolovana bukvalno, nego skolovana potrosacki da ovo uopste ukaci kao TVC u bloku reklama.

 

Ajde pusti ovu formu u Srbiji/Crnoj Gori, ljudi nece razumeti da je reklama u pitanju, povikali bi "a gde je moj Mister Proper?"

Edited by Caligula
Link to comment

ali to je irelevantno posto mi nemamo gap na trzistu
mislila sam da govoris nacelno

(mada, jasno, govoris uopsteno, ali o formi)

ako ljudi u s i cg pod reklamom podrazumijevaju mr propera, to nije njihova krivica, nego siromasnog trzista, ukrupnjenih prodavaca, politike preprodavaca reklamnog prostora i ziheraskog pristupa adv. agencija

 

 

nismo mi toliko zatucani koliko razni establismenti smatraju

Edited by morgana
Link to comment

ali to je irelevantno posto mi nemamo gap na trzistu

mislila sam da govoris nacelno

(mada, jasno, govoris uopsteno, ali o formi)

 

ako ljudi u s i cg pod reklamom podrazumijevaju mr propera, to nije njihova krivica, nego siromasnog trzista, ukrupnjenih prodavaca, politike preprodavaca reklamnog prostora i ziheraskog pristupa adv. agencija

 

 

+1, ali ne za reklame, mada mi zvuci ubedljivo, ali se ne razumem nimalo. ali se slazem u nacelu za ostale ponude gledalistu, radijski i tv program u domacoj produkciji, novine, modu...

 

nedavno sam slusala ljubicu gojgic na radiju studija b koja je doslovno izjavila da je nasa publika primitivna, neobrazovana i zeljna lakih sadrzaja. bas mi je bio horor taj stav

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...