Jump to content
IGNORED

Reklame


Ulven

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Caligula

    222

  • Ryan Franco

    129

  • morgana

    96

  • Frank Pembleton

    93

Мирно само, браћо и сестре! Не наседајте на комунистичке провокације и наставите према упутствима од 21. марта.

 

МекКејб, ти ћеш к'о оно у Крагујевцу када су тебе и Сулака привели због црних кошуља. На руку ти иде и што је кренуо мовембер, уклопићеш се међу цивиле. Моргана, знаш шта ти је чинити, ниси случајно од Ђуришића. Калигула, стигло је оно унапређење у војводу, даћу ти на дочеку шубару са одговарајућим ознакама. Ренне, умножи напоре на развоју рецепта са још више масноће у гибаници.

 

За Краља и отаџбину!

Link to comment

Мирно само, браћо и сестре! Не наседајте на комунистичке провокације и наставите према упутствима од 21. марта.

 

МекКејб, ти ћеш к'о оно у Крагујевцу када су тебе и Сулака привели због црних кошуља. На руку ти иде и што је кренуо мовембер, уклопићеш се међу цивиле. Моргана, знаш шта ти је чинити, ниси случајно од Ђуришића. Калигула, стигло је оно унапређење у војводу, даћу ти на дочеку шубару са одговарајућим ознакама. Ренне, умножи напоре на развоју рецепта са још више масноће у гибаници.

 

За Краља и отаџбину!

За Краља и отаџбину!

Link to comment

i ja sam mislio da ribe kenjaju u pisoar, valjda zbog Saut Parka.

reklama mi samo glupa, ceo taj yolo-fomo žanr je iritantan i kad ne pokušavaju nešto da ti prodaju. za nijansu podnošljivija reklama od one hrvatske o neradničkoj omladini.

Edited by malkin
Link to comment

meni ta hrvatska još gora. ide mi na onu stvar taj trend u poslednje vreme u kom se insistira na sukobu generacija i kuloći™ mladih. da ne pominjem da bih ubio (figurativno) onog dečka koji priča sa braderom, kako je sve bilo ful, jer je jebo i kako sada ide gajbi, a keva neverue dok deda spava za stolom.

Link to comment

ali sa kim ćeš da raščistiš, kada je ekipica™ na tom drugom forumu ? ili misliš oni čitaju ovde pa odgovre tamo, a ti čitaš tamo, pa odgovoriš ovde (kao što su raspravljali sa Praslinom kroz zhotu)

 

Bio si u pravu.

 

Poslao sam PM Turnbullu sa predlogom da se oglasi ali izgleda da nije raspoložen jer je zauzet čitanjem chit-chat topika. 

 

Diskusija o desničarskom forumu i meni na njemu će sačekati trenutak kad bude rešio da se "vrati" na isti.

Link to comment

Minimalno i ne dovoljno razumljivo kritikujete moj tekst i tumačenje reklame pa se i te kako REDOM BAVITE MOJIM SAJBER LIKOM I DELOM! 

biljana s. na nasem forumu?! NE VEROVATNO!!!

 

 

i ja sam mislio da ribe kenjaju u pisoar, valjda zbog Saut Parka.

reklama mi samo glupa, ceo taj yolo-fomo žanr je iritantan i kad ne pokušavaju nešto da ti prodaju. za nijansu podnošljivija reklama od one hrvatske o neradničkoj omladini.

e, to je i meni bila prva asocijacija. 

a druga ldp siri dalje. mozda zbog ovih sto razinu svoje emancipacije demonstriraju sranjem u pisoar.      

uzasna reklama, svakako.

Edited by ToniAdams
Link to comment

 Калигула, стигло је оно унапређење у војводу, даћу ти на дочеку шубару са одговарајућим ознакама

 

Mashala!

 

 

За Краља и отаџбину!

 

+1

Link to comment

Naravno da ne cita.

 

Videla je naslov topika pa je resila da izreklamira sebe i svoj projekat.

 

No, tvrdnje kako se ovde okuplja desnica sam procitao na jednom jedinom mestu pa bih pozvao Turnbulla, Gresnog Vasilija i Kimovu suprugu da se oglase ovde po tom pitanju.

 

a ne zoves gospodina katza? :P  nego, povodom ovoga, ranije sam vec napisao na temi o dronu™ da je sve to bio 1 jak performans™ u svrhu dokazivanja da je ppp leglo desnicara, srpskih nacionalista i ksenofoba, u koje svrhe i kome je sluzio ili ce sluziti taj performans to zaista ne znam

 

to što napisa da je ovde desnica je veliki bezobrazluk, reče i pobeže

 

i to sto je napisala ce koristiti kao 1 jak dokaz da je ovo zaista forum  desnicara i ekstremista

Link to comment

eto, zahvaljujuci diskusiji sam naucila sta je fomo. yolo sam znala, yolo je super.

i ja sam mislio da ribe kenjaju u pisoar, valjda zbog Saut Parka.
reklama mi samo glupa, ceo taj yolo-fomo žanr je iritantan i kad ne pokušavaju nešto da ti prodaju. za nijansu podnošljivija reklama od one hrvatske o neradničkoj omladini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...