Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

jebes ga, ta danasnja policija. u moje vreme se znao red, od nas tridestak muskaraca koji smo krenuli na matursku zurku deset je usput popilo par vaspitnih samara od organa reda. prevencija, bato!

par nedelja pre toga je umro najveci sin nasih naroda i narodnosti™ :fantom:

Link to comment
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

jebes ga, ta danasnja policija. u moje vreme se znao red, od nas tridestak muskaraca koji smo krenuli na matursku zurku deset je usput popilo par vaspitnih samara od organa reda. prevencija, bato!

par nedelja pre toga je umro najveci sin nasih naroda i narodnosti™ :fantom:

bas vala. znao se red. i kad ides ulicom a ne izgledas po ps-u pridje pandur, satera te u prvi haustor/ulaz i krene - licnu kartu, isprazni dzepove, zavrni rukave, zavali par vaspitnih, odrzi govor i tako svakih par meseci. ili dok se ne 'uljudis'.

Link to comment

a jebote, mnogo dreke ni oko čega.

znam da je u Zagrebu bio običaj (ne znam kako je danas) da maturanti nose sa sobom brašno, piče preko Trga Republike/Jelačić placa i duž Ilice i zasipaju svakog živog na koga naiđu.

dobro, neke bakice su protestirale, konzervativna  javnost zgražala, ali prođe taj dan pa se sve zaboravi.

hoću reći, nema u tom ponašanju ničega za izvlačenje dubokih zaključaka: ritual ko ritual, sa ovim ili onim varijacijama.

 

Dok nije došao Kauboj da izbalansiram, znaju i zapevati Jasenovac i Gradiška stara. ^_^
Link to comment

Dok nije došao Kauboj da izbalansiram, znaju i zapevati Jasenovac i Gradiška stara. ^_^

 

Daj bre Walle to je normalno :fantom:

 

Nego ja imam maniju jos iz mladjih™ dana da na glas objasnjavam sebi pojavu kojoj ne vidim razlog odnosno ne odgovara navedenom razlogu/povodu. Maturirali, skinuli se u gace, napili ko dupeta i pevaju pesme o klanju. Da ih posadis na stolicu i ponudis milion evra ako nadju bilo kakvu logicku vezu izmedju nabrojanih aktova oni ce da te gledaju tupo pogledom Mitrovicevog sina.

 

Sto je jos veselije, ovde se tvrdi da je to super zabava i da se od mladih koncept i ne ocekuje. Pa jebote, ako se sada ne ocekuje, jos teze ce se izroditi kada upadnu u potrosacku masinu. Ako sada nisu zivi na pravi nacin, kako ce oziveti kada omatore?

Edited by Caligula
Link to comment

bilo bi jako zgodno da si licno cuo te pesme o klanju, i da ih bas svi pevaju.

ovako ne kapiram sta hoces da kazes, da su, na osnovu pisanja nekog tabloida, svi mladi govna, i to samo kod nas?

Link to comment

bilo bi jako zgodno da si licno cuo te pesme o klanju, i da ih bas svi pevaju.

ovako ne kapiram sta hoces da kazes, da su, na osnovu pisanja nekog tabloida, svi mladi govna, i to samo kod nas?

Evo ja sam cuo... jedno milion puta

Cetnicke pesme se uvek pevaju po gradu kad je matura, bar svaki put ja kad sam prolazio tuda

Edited by FERNOUX H
Link to comment

bilo bi jako zgodno da si licno cuo te pesme o klanju, i da ih bas svi pevaju.

ovako ne kapiram sta hoces da kazes, da su, na osnovu pisanja nekog tabloida, svi mladi govna, i to samo kod nas?

 

Nisam nigde rekao da ih svi pevaju, to radi Syme, ja ne generalizujem. Ovo drugo mrzi me vise da ponavljam vec receno sto puta: nisu krivi mladi, krivo je drustvo.

 

Nego kako si ti proslavio maturu, jesu li te nosili kuci, jel bilo posle ponoci dvesta na sat i Ceca :fantom:

Edited by Caligula
Link to comment

Ali koja je poenta ovoga - tebi se ne svidja ovaj danasnji svet i voleo bi da zivis na marsu, sta?

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Ali koja je poenta ovoga - tebi se ne svidja ovaj danasnji svet i voleo bi da zivis na marsu, sta?

 

 

Izvini sto su se poskidali goli, pevaju cetnicke pesme i blokiraju ulice pa komentarisem.

 

Koja je poenta tvojih upadica, jesi li ti lobotomiran pa ti je sve ravno?

Link to comment

a jel znas tacno koji likovi sa slike su vikali koljacke pesme?

i ako ne znas, o cemu uopste mozemo da pricamo, osim o polugolim pijanim maturantima? sto fakat jeste uobicajenost maltene svugde u svetu™.

 

ja bas ne volim da pijem, pa sam bio prilicno trezan. stavise vodio sam jednog pijanog kuci.

secam se da su bili trubaci, ne razumem se u repertoar, pa ti nemrem tacno reci sta su svirali, sem da sam prepoznao bregin kalasnjikov.

Link to comment

@kauboj

Ali tvoje komentarisanje se sastoji ugl. u zaljenju sudbine i kukanju i nicem drugom.

 

Da se vratim na ono kako mladost nije opravdanje, ko je ovde uopste govorio o opravdanjima? I sto bi oni ili bilo ko morali da se pravdaju pred tobom?

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Daj bre Walle to je normalno :fantom:

 

Nego ja imam maniju jos iz mladjih™ dana da na glas objasnjavam sebi pojavu kojoj ne vidim razlog odnosno ne odgovara navedenom razlogu/povodu. Maturirali, skinuli se u gace, napili ko dupeta i pevaju pesme o klanju. Da ih posadis na stolicu i ponudis milion evra ako nadju bilo kakvu logicku vezu izmedju nabrojanih aktova oni ce da te gledaju tupo pogledom Mitrovicevog sina.

 

Sto je jos veselije, ovde se tvrdi da je to super zabava i da se od mladih koncept i ne ocekuje. Pa jebote, ako se sada ne ocekuje, jos teze ce se izroditi kada upadnu u potrosacku masinu. Ako sada nisu zivi na pravi nacin, kako ce oziveti kada omatore?

Mislim da i mi i oni imamo mnogo veće probleme od grupe klinaca koji pevaju te pesme™.
Link to comment

Sto je jos veselije, ovde se tvrdi da je to super zabava i da se od mladih koncept i ne ocekuje. Pa jebote, ako se sada ne ocekuje, jos teze ce se izroditi kada upadnu u potrosacku masinu. Ako sada nisu zivi na pravi nacin, kako ce oziveti kada omatore?

 

meni ta zabava uopšte nije super ali nije kvaka u tome: ti - ako dobro cenim -  prosto imaš visoka očekivanja od nekoga ko ima sedamnaest/osamnaest godina. ja sam opet uverenja da punoletstvo - sa svime što bi ono trebalo da podrazumeva - nastupa sa dvadeset četiri, pet.  pamtim sebe sa osamnaest. imbecil, defakto.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...