Jump to content
IGNORED

Gnevna generacija


dare...

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    103

  • MancMellow

    93

  • Caligula

    72

  • morgana

    70

jebote, o cemu se raspravlja.

neki odavde definitivno nikad nisu videli prosecne nemce kako slave bilo sta, ili prosecne britance na moru.

il je mozda samo lakse pljuvati nanize nego uvis.

Link to comment

uuu, pjevali su navijacke pjesme, kauboje, sto ne kazes!

u zatvor s njima!

 

roflmao.

 

odoh.

 

 

Cekaj gde ces, ovo je jedan portal. Svedocanstva sa terena kazu da je bilo i Noz Zica, pesme o Drazi i tako dalje. Ne vidim zasto je tako tesko poverovati.

Link to comment

jebote, o cemu se raspravlja.

neki odavde definitivno nikad nisu videli prosecne nemce

 

Jel pevaju nazi pesme?

Edited by Caligula
Link to comment

Cekaj gde ces, ovo je jedan portal. Svedocanstva sa terena kazu da je bilo i Noz Zica, pesme o Drazi i tako dalje. Ne vidim zasto je tako tesko poverovati.

ja cujem da je sedmoro u uglu pjevalo 'give peace a chance'

divna generacija!

Link to comment

pretece me toni. bas htedoh da kazem da je u mom selu ovako svaki vikend. secam se kad mi je dosao neki matori rodjak pa ga ja prosetao kroz west end negde oko keca iza ponoci, ono, kao, da vidi kako grad izgleda nocu. covek bio u shoku, beo kao krpa, kaze - sodoma i gomora.

 

a u ponedeljak svi uredni i fini na posao.

Link to comment

a jebote, mnogo dreke ni oko čega.

znam da je u Zagrebu bio običaj (ne znam kako je danas) da maturanti nose sa sobom brašno, piče preko Trga Republike/Jelačić placa i duž Ilice i zasipaju svakog živog na koga naiđu.

dobro, neke bakice su protestirale, konzervativna  javnost zgražala, ali prođe taj dan pa se sve zaboravi.

hoću reći, nema u tom ponašanju ničega za izvlačenje dubokih zaključaka: ritual ko ritual, sa ovim ili onim varijacijama. 

Link to comment

Ja mogu samo da zaključim da ih policija nije zaustavila da im kaže da obuku majice. Koliko mi je poznato, u Srbiji nije dozvoljeno ići bez majice na javnom mestu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...