Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Ja uz redovna 2 fudbala nedeljno poceo sa trcanjem pre 2-3 nedelje, ono kad je bio debeo plus u februaru, odradio 5km bez problema. Danas se vracao s posla i naletim na neku radnju u kojoj je rasprodaja do kraja, zatvaraju radnju i pazarim ovu milinu. Do pre koju godinu bi seko stopala za nosenje istih, a kad sam usao u njih pozeleo sam da ih ne skinem vise nikada (pogotovu sto sam ja vidjen za srcku, problemi sa venama na levoj nozi te malkoravni tabani-sve u paketu). Sa prvobitnih 9600 svukli su ih na 3200din :)reebok-sublite-train-1.0-2-1000x1000.jpg

 

edit: @ nbg

 

Koja je aplikacija najmanja ili koja bar moze da se prebaci na SD karticu, mob mi puca od manjka memorije?

Edited by John Coltrane
Link to comment

Da li se neko sprema za beogradski? Ja pokusavam, ali me zeza vreme (hladno/kisa) + kasno poceo + strah da ce u Bg biti +30 krajem aprila.

Link to comment

Ja ću probati da istrčim polu, ali slabo se spremam, otprilike sam u istoj formi kao i pre tri meseca.

Edited by sailorman
Link to comment

Ja cu probati ceo, ali sam bas zakasnio sa pocetkom priprema i imam predosecaj da cu ostaviti kosti u drugom krugu negde u Jurija Gagarina. Medjutim necu da odustanem.

Link to comment

Koji je otprilike zadovoljavajuci tempo u polumaratonu za totalne rekreativce? Mene to inace ne zanima i duze od par km trcim samo kad nisam odma' u formi da radim HIIT trening pa krenem tako lagano, ali mozda bih probao jednom iz zajebancije. Najduze sam trcao 15km pre par godina, tempo mi je bio oko 4:55 po kilometru i ne verujem da sam mogao mnogo brze od toga, mozda 4:50.

Link to comment

Koji je otprilike zadovoljavajuci tempo u polumaratonu za totalne rekreativce? Mene to inace ne zanima i duze od par km trcim samo kad nisam odma' u formi da radim HIIT trening pa krenem tako lagano, ali mozda bih probao jednom iz zajebancije. Najduze sam trcao 15km pre par godina, tempo mi je bio oko 4:55 po kilometru i ne verujem da sam mogao mnogo brze od toga, mozda 4:50.

 

Po meni je oko 5 odlican tempo za polumaraton, normalan covek moze da izgura 4:30 bez da trenira svaki dan, ali tu je onda negde granica izmedju totalnog rekreativca i rekreativca fanatika.

Link to comment

Koji je otprilike zadovoljavajuci tempo u polumaratonu za totalne rekreativce? 

svaki.

 

ta jurnjava za vremenom je potpuna glupost. nasto to, i cemu? 

idi brate trckaraj, zajebavaj se, glupiraj, caskaj sa trkacima i publikom. na cilju visoko podigni ruke, uzmi medalju koja ti pripada, namesti kez i okini selfi. bices najsretniji covek na svetu, bez obzira da li ti je rezultat 1:30 ili 2:30. 

Edited by Djuro
Link to comment

Uf, nismo se razumeli :D Ja em nisam iz BG, em ne bih trcao to zvanicno i da jesam jer te duge staze ne volim. Kad sam rekao da bih probao iz zajebancije, mislio sam na solo pokusaj, ovamo kod mene na nekoj sumskoj stazi pored stadiona AK Sirmium. Krug je 1km pa sam mislio da opletem jednom 21km, da vidim na cemu sam. 

 

Za poboljsanje fizickog izgleda ipak je HIIT mama.

Link to comment

Istrčala sam danas 15 km za sat i 25 minuta. U par navrata sam želela da pojačam tempo, osećala sam da imam snage, ali svaki put bi krenula da me bole kolena čim ubrzam :( Jebiga, kad sam debela. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...