Jump to content

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

jel ima neko problema sa delom izmedju ramena i vrata kada trci?
Pa nisu bas problemi, hoce ponekad pri duzim trkama da se ukoce ti misici, ali prodje uz manje razmrdavanje ramena.
Link to comment

mene malo mrzi hiitat' al sam bio 3put za nedelj dana kuca-sloboda-duga and back. chisto malo da produvam pumpu. a i kad dodju bigejshari na fucu da budem najspremniji.

Link to comment

Ako nekom ponestane inspiracije i motivacije, imam savet:Metallica_-_Kill_%27Em_All.jpgTurite u vas portabl plejer i dajte petama vetra. Odricanje odgovornosti: niti autor posta niti Metallica ne snose odgovornost za povrede prilikom preteranog sprintanja :DDeluje suludo, a i jeste, i totalno radi... treba da proba i ko ne voli gornji album (mada taj treba da prodje kao onaj sto je nevoleo karanfile).Slucajno se to "otkrice" desilo, jedan dan, vukao se kao prebijen, sve dok nije dosao Hit the Lights. Poleteh tada k'o da me sto djavola gone, nisam mogao samog sebe da prepoznam. Od Debelog Shefa iz Cvjecarnice morfovao sam se, trenutacno, u onog junaka Mel Gibsonovog Apokalipta. Hebote, kakav flash!

Link to comment

Treba cimati nekoga s DIF-a da radi seminarski o tome.Ima potencijal, kao onaj etno-fitnes, bilo u Žikinoj šarenici i U zdravom telu onomad...

Link to comment

Ne treba DIF, utvrdio ja naučno. Radio sklekove bez hevi metala u pozadini, a onda sa hevi metalom u pozadini. Razlika - statistički značajna. Vredi biti ljut. :D

Link to comment

Meni su za trcanje najbolji ovi kao miksevi od sat vremena (tipa: Fabric i sl.) posto vecina ima pravilo da krecu laganije, pa postepeno ubrzavaju, pa opet sporije na kraju, taman za trening. A mogu i razni hitovi koje u "normalnom" stanju tesko varim: Guetta, Axwell, Gaga, Sinclar... Moracu da napravim i jedan tvrdji mix: Ministry, White Zombie, NIN, Tool :D Za spore i dosadne treninge idu pametni podcasti. -_-

Edited by Takeshi
Link to comment

Počeo da trčim pre desetak dana posle dve i po godine pauze, nakon operacije kolena. Danas prvi put u životu trčao 10 km (verovatno je nekada bilo i duže, ali nisam merio) za 58:30. Sledeće godine u Bostonu:)))

Link to comment

meni je ovo[media][/media]najbolje za uzbrdice, imam ga na ipodu kao power song.Za duze deonice, malo sporije gde treba (o)drzati ritam nisu losi ni razni marsevi

Edited by dusan1975
Link to comment
  • 2 weeks later...

Resio sam problem pomahnitalog pulsmetra: gel za ultra-zvuk, koji se na meru prodaje u svim apotekama. Radi savrseno, ocigledno vremenom oslabe senzori ili kontakti na onim elektrodama koje idu uz telo.Svejedno, ovih dana su i kod nas stigle nove Adidasove spravice, pa je to zrelo za kupovinu.

Edited by Takeshi
Link to comment

Kad smo vec kod Adidasa, jel probao neko njihove Powerbounce patike? Jesu li cemu?Ove mi se svidzaju...devotionpowerbounce.jpgSad kao cekam da mi se postojece raspadnu kako bih mogao da uzmem nove :D

Link to comment
Kad smo vec kod Adidasa, jel probao neko njihove Powerbounce patike? Jesu li cemu?Ove mi se svidzaju...
Ja sam ih samo merkao u prodavnici, i zakljucio da ne deluju pouzdano za moju tezinu -_- Mada, naziv im je zanimljiv, mozda se stvarno brze trci (odskace?) u njima? :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...