Jump to content

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Uh, gadno. Propada nam podforum :D Ja, od novembra kada sam prestao, mozda pola kile. Veceras zapoceo sezonu. Ladnoooo, trebalo mi je par krugova da se naviknem. Vidim da krajem nedelje najavljuju petnestak stepeni, valjda ce potrajati...

Link to comment

Ja u januaru krenuo da se spremam za polumaraton, po porogramu skinutom sa interneta. Gurao po hladnoci i snegu bez problema. Onda kada je pocelo da otopljava krajem februara navukao prehladu. Na drugom trcanju posle deset dana pauze se razbio ko picka. Jos 8 dana pauze. Juce prvi put trcao posle povrede kolena. Katastrofa. Bojim se da od polumaratona (bar u aprilu) nema nista, ali nastavljam sa treningom...

Link to comment

super visak energije pocela sam da trosim na tredmilu. i to milju ipo pocinjem sa 4mp/h, pa na na 6 pa na 7 sve do sprinta do kraja...lep osecaj kada se ispraznis.

Link to comment

Nije valjda da cu jedini braniti boje i cast PPP-a na Bg maratonu?Iako ne mogu da procenim koliko sam spreman, iz subjektivne perspektive mislim da imam sanse za novi licni rekord staze u polumaratonskoj trci.

Edited by Bane5
Link to comment
Nije valjda da cu jedini braniti boje i cast PPP-a na Bg maratonu?Iako ne mogu da procenim koliko sam spreman, iz subjektivne perspektive mislim da imam sanse za novi licni rekord staze u polumaratonskoj trci.
Učestvovaću i ja. Jes' da sam od prošlogodišnjeg polumaratona trčao svega 2-3 puta i to neke smešne deonice, ali izguraću cool.gif
Link to comment

Ja cu verovatno pokusati da oborim licni negativni rekord. Nisam dugo ozbiljnije trcao, ali mislim da bih mogao da istrcim poumaraton sa slabijim rezultatom. Jel ce biti izmene trase zbog radova na Bulevaru? Meni bi vise leglo malo vise Novog Beograda na ustrb Djerma i Crvenog krsta.

Link to comment
Nema nikakve najave da ce biti promenjena trasa. Videcemo uskoro.btw. Meni bas prija nizbrdica od Crvenog krsta do Slavije.
Isto.Zanimljiva mi je cela deonica od Crvenog krsta do Brankovog mosta (ne samo zato što je nizbrdo :lol: ) i deo kada se ulazi u onu ulicu sa hladovinom u Zemunu hehe... dok mi je redovno ubistvo pored Buvljaka. Inače ove godine bih voleo da pada neka kišurina tokom trke, to bi mi bio izazov pošto je u poslednjih 6-7 godina koliko ja već trčim polumaraton svaki put bilo izuzetno sparno.Edit: Sad videh da je termin 18.4. Ne znam zbog čega je maraton u nedelju... Edited by Lutador
Link to comment

Eto mene opet. Tradicionalno, lep dan i konstatacija uvećane guzice i trbuha učiniše svoje. Počeo sa vraćanjem u formu (ako je toga ikada bilo), pa obrnuh konstantnim tempom krug oko dva komšijska bloka, tradicionalna trasa. Videćemo kako će ići. Lepo vreme, šteta ne iskoristiti.

Link to comment

E da vidiš, i ja imala isti stra. Prvo ovogodišnje trčanje mi bilo djene djene, više hodala no trčala, sledeći dan bilo obrnuto, a tek što sam bila srećna što nije došlo do ošafljavanja nogu od tela, što je bilo za realno očekivati posle ne trčanja od nekoliko meseci.

Link to comment
Iskoristio bih priliku da pristavim 1 kafu™ dragom gradonačelniku koji je odlučio da se maraton održi u nedelju
morali su jer bi se ta subota pretvorila u potpuni raspad zivota u gradu glede saobracaja.gazela je u permanentnom renoviranju i pri zatvaranju brankovog mosta to bi bio prilican raspad.ovako su isli na varijantu da je nedelja dan koji je za zivot grada za par nijansi manje opterecujuc. Edited by Bane5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...