Jump to content
IGNORED

Trčanje


Pixie

Recommended Posts

Jel ima(o) neko plantar fasciatis?

Ja ne trčim ali dosta hodam I nakon jednog dužeg hodanja u tvrđim patikama za hodanje sada me bole pete. Tj.taban pete, ne vertikalna peta pozadi. Boli me isto vanjska ivica tabana, onaj dio gdje se oslanja na pod.

Ovako kada sam bosa. Kad obučem druge patike sa dosta cushining-a, za supinatore, boli me onaj savijeni dio tabana.

Kako čitam po internetu izgleda kao plantar fasciatis mada ne sasvim.

 

Link to comment

Masina.

kako neko moze tako ravnomerno da trci i to jos na maratonu, nije mi jasno? nije to sabijanje olimpijskih krugova nego trcanje kroz grad. Ja bi se pogubio na drugom kilometru i popio pivo usput, seo u neki imbis i pao u jarak u trecem.

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment
9 hours ago, Djuro said:

 

@burekdzija

kakvo je bilo vreme? vidim da je bilo suncano ali kolika je bila temperatura (na pocetku? na kraju?), bilo je vetra?

 

Skoro savrseno, bez vetra (ali potpuno bez vetra, 0.0), medjutim i bez oblaka i  suncano. On je startovao u 9:15, oko 10, 10:30 je vec bilo toplo, medjutim ne verujem da je ta temperatura imala preveliki uticaj na njega. Da je bilo oblacno bilo bi bas savrseno vreme. Jedan poznanik koji je trcao 3:30 kaze da je od pola 12 vec solidno przilo, ali Kipchoge je tad odavno potpisivao autograme.

Edited by burekdzija
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...