Jump to content
IGNORED

Sobno Bilje


Nicol

Recommended Posts

pitar je ova posuda za cviće. a smokve, ne znam, možda su još najbolje u džemu...
Да не буде забуне: овај је прве четири године провео у саксији, а онда је добио земљу. Још две године је живот(ињ)арио док је корење комшијиног дрвета исисавало све из земље, а кад је то исечено, кренула га карта... пре две ипо године није био виши од метра, сад је подивљао evilsmile.gif .
Link to comment
Да не буде забуне: овај је прве четири године провео у саксији, а онда је добио земљу. Још две године је живот(ињ)арио док је корење комшијиног дрвета исисавало све из земље, а кад је то исечено, кренула га карта... пре две ипо године није био виши од метра, сад је подивљао evilsmile.gif .
neka mu je i vama sa srićom. :D naime, znate da mu je lišče otrovno? baš sam čitala u nekom članku o suicidologiji kako se ekstraktom jednog lista može ubiti 6-oro ljudi. nadam se da su do tog broja došli teorijskim modelom.
Link to comment
neka mu je i vama sa srićom. :D naime, znate da mu je lišče otrovno? baš sam čitala u nekom članku o suicidologiji kako se ekstraktom jednog lista može ubiti 6-oro ljudi. nadam se da su do tog broja došli teorijskim modelom.
Зна се то одавно. Кад се каже "развод на србијански начин", подразумева се "чај од лијандера" :o .
Link to comment
  • 2 weeks later...
nima japana, do japana :heart: jel sadi kogod maćehice (aka maćuhice, lat. viola)?tri komada upravo zgurala na balkon. boja im je ona najtamnija crvena, prema smeđoj...
zgurala 4 takve iste experimentalno i gledam kako se muche. neki djavo :unsure:
Link to comment
  • 2 weeks later...
zgurala 4 takve iste experimentalno i gledam kako se muche. neki djavo :unsure:
kod mene se 75% osušilo, u rekordnom roku < 7 dana. na rubovima listova kreće depigmentacija, potom se osuše. nisu plesale niti 1 ljeto :(
Link to comment
kod mene se 75% osušilo, u rekordnom roku < 7 dana. na rubovima listova kreće depigmentacija, potom se osuše. nisu plesale niti 1 ljeto :(
chezmoi (paradoxalno) josh pleshu sve 4, al mi brshljani (i vecina ostalog) poginushe samo tako. sad sam oshishala sve do dz i chekam sta ce da bude, zao mi... zato sam, da se dalje muchim i nerviram uzela nekoliko hrizantema i violica, da se uteshim do mraza. a mislila sam da sam zavrshila tu prichu i uspostavila stabilnu konfiguraciju josh proshle jeseni. al dz :(
Link to comment
chezmoi (paradoxalno) josh pleshu sve 4, al mi brshljani (i vecina ostalog) poginushe samo tako. sad sam oshishala sve do dz i chekam sta ce da bude, zao mi... zato sam, da se dalje muchim i nerviram uzela nekoliko hrizantema i violica, da se uteshim do mraza. a mislila sam da sam zavrshila tu prichu i uspostavila stabilnu konfiguraciju josh proshle jeseni. al dz :(
nista macuhice, od kako sam prosle godine imala ciklame do prvih mrazeva i sire - ne menjam dobitnu kombinaciju.a brshljani od prosle godine poginuse isto samo takoposle cevcarka kaze - nisu bili za napolje nego za unutra.. cvrc.ovi lice da ce malo duze prezive... bar je obecala
Link to comment
posle cevcarka kaze - nisu bili za napolje nego za unutra.. cvrc.
e ovi su bili za napolje pune 4 godine. sad su za nigde. al cu ih pustiti do proleca, ovako ometene, pa se mozda predomisle...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...