Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Ne izgleda mi kao da je on ovde nešto posebno obrađivao. Pre bih rekla da je reč o filmu višeg ASA i prašnjavom senzoru.

Link to comment
Molim ucesnike na ovom topiku da vrse selekciju fotografija koje kache - steta je da zbog chit-chata rusimo kvalitet topika. Za snapshotove (primetio Indy) imamo topitj ispod.@Pontijak - nista licno, po mom misljenju postovao si ovde desetine kvalitetnih fotografija, ova molba se ne odnosi samo na tebe:)
ma OK :) ko je mod neka sibne sve te moje fotke za koje se misli da su snapshot na odgovarajuce mesto jerbo je danas kasno da editujem te postove sa fotkama i kacim tamo, no frks :)tja. meni se scena i izrazi lica one dve mazoretkinje jako svideo i ako je to snapshot, odo' da bacim aparat i nastavim da fotkam sa svojom krsh motorolicom :D Edited by Pontijak
Link to comment
ma OK :) ko je mod neka sibne sve te moje fotke za koje se misli da su snapshot na odgovarajuce mesto jerbo je danas kasno da editujem te postove sa fotkama i kacim tamo, no frks :) tja. meni se scena i izrazi lica one dve mazoretkinje jako svideo i ako je to snapshot, odo' da bacim aparat i nastavim da fotkam sa svojom krsh motorolicom :D
pontijak, prebaci ih u crno&belo i zadovoljices visoki umjetnicki kriterij. ;)
Link to comment

hahaha zezas, zezas ali OK :) ma nije rec o tome - ovde se prihvataju i color i b/w fotke i ima zaista sjajnih radova iz obe kategorije, od nekih mi zastane dah koliko su dobre :) dosta mi je muke sto se i danas zderem sto me suncanica drmnula i sto nisam ni shvatio da sam zeznuo fotku mazoretkinje zbog stopala a sama fotka se meni tako svidja zbog izraza lica da nemam reci (molim da ne pocnu optuzbe da balavim na maloletnice :D )

Link to comment
hahaha zezas, zezas ali OK :) ma nije rec o tome - ovde se prihvataju i color i b/w fotke i ima zaista sjajnih radova iz obe kategorije, od nekih mi zastane dah koliko su dobre :) dosta mi je muke sto se i danas zderem sto me suncanica drmnula i sto nisam ni shvatio da sam zeznuo fotku mazoretkinje zbog stopala a sama fotka se meni tako svidja zbog izraza lica da nemam reci (molim da ne pocnu optuzbe da balavim na maloletnice :D )
ako mene pitas mala uopste nije za pustiti da ti optrci oko kreveta vise od jednog puta. osim toga ne bih rekao da je problem u stopalu nego, kao i uvek, u oku posmatraca.ako opet mene pitas ja sam da fotka ostane ovde s' obzirom da su postirani, i to ne od strane tebe, kud i kamo veci "snapshotovi".
Link to comment
ako mene pitas mala uopste nije za pustiti da ti optrci oko kreveta vise od jednog puta. osim toga ne bih rekao da je problem u stopalu nego, kao i uvek, u oku posmatraca.
hm, da,.. :) pontijakovo oko je videlo iscekivanje na plus 30 u senci nekog drveta da parada pocne, to je ono sto mi se svidelo u izrazu lica devojke i da sam samo pazljivije gledao onako osamucen, eh,.. :) ah, da, fotka :)img1245pa4au1.jpgBy pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...