Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

minja daj još neku ako imaš od ovih. trebao si bliže, da se približiš.EDIT:da čučneš, zalegneš...EDIT #2:mada.. dopadaju mi se u kadru i ona zaprežna kola.

Edited by photogazing
Link to comment
p_r_e_l_e_p_o :) :) fotke su ti naprosto - lepe i izmame mi osmeh i radost su mi za oci :) odmah se setim dobre stare francuske fotozurnalisticke skole, ne znam ni sam zasto :)a sada malo prirodnih lepota: mazoretkinja iz Tivta, u Sremskim Karlovcima u subotu :)img12392qs2.jpgBy pontijak Edited by Pontijak
Link to comment
Al su se zadihale :lol:Kaci jos! :D
ne ne ne :) ovo su fotke PRE nastupa a bilo pakleno vruce :) dusha me zabolela kada sam dosao kuci i video da mi kadar nije dobar, zbog stopala, eto kada chilager vidi lepotu pa zaboravi da treba da obrati paznju i na kadar :Djos crvene boje (al' nisu uniforme mazoretkinja :D )img1218ij1.jpgBy pontijak
Link to comment
p_r_e_l_e_p_o :) :) fotke su ti naprosto - lepe i izmame mi osmeh i radost su mi za oci :) odmah se setim dobre stare francuske fotozurnalisticke skole, ne znam ni sam zasto :)
hvala Pontijak na ovom komplimentu-komentaru :wub:l_sunny.gif
Link to comment

Molim ucesnike na ovom topiku da vrse selekciju fotografija koje kache - steta je da zbog chit-chata rusimo kvalitet topika. Za snapshotove (primetio Indy) imamo topitj ispod.@Pontijak - nista licno, po mom misljenju postovao si ovde desetine kvalitetnih fotografija, ova molba se ne odnosi samo na tebe:)

Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...