Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Izgovori, izgovori... Ja sam toliko dokon da sam strpljivo cekao superMjesec u zasedi, i uspeo da ga ulovim dok je za trenutak izvirio iza oblaka.----5489126569_0b97de3371_b_d.jpg

Link to comment

nisu izgovori, nije bilo mogucnosti za te poduhvate iako sam se bio naostrio. inace volim da slikam mjesec i kada nam nije ovako bio blizu u komsiluku.lepa ti je fotka.

Link to comment

Radio nesto primenjaski (edit: komercialno) pa se zaigrao5565582790_32870c544e_z.jpg5565582796_b42066f78a_z.jpgeditII: dobra stranica:)@Indy: interesantno, kada uporedjujem tvoje starije i novije radove, imam jasan utisak da progresivno sazrevas - a opet, tvoje stare fotografije su mi fotografski zrele olredi.@JMS: muzicka serija razbija btw naleteo na jedan blog odnosno dokumentarnog fotografa - znam da mu ovde nije mesto ali JMS me inspirisao:)

Edited by CowBoy
Link to comment
  • 2 weeks later...

test. hellios-44m 2/58hvala low-life sto mi je skrenuo paznju na 1 oglas [industar-50-2 | 3.5/50] 5596061227_2981d12314_z.jpg

Edited by bob mould hair style
Link to comment

@Bob: Ja volim kontrast, ali na ovim tvojima je crna bas otisla. Steta sto nema tu malo vise detalja. U prvoj dobar deo "crnog" je visak, nema nikakvu funkciju.Evo jedna odm mene, opet iz naftalina (2009ta).5602067406_01491366fd_o.jpgDen Haag, Stadhuis - VI by esdy, on Flickr

Edited by esdy_11192
Link to comment
@Bob: Ja volim kontrast, ali na ovim tvojima je crna bas otisla. Steta sto nema tu malo vise detalja. U prvoj dobar deo "crnog" je visak, nema nikakvu funkciju.
slazem se. mada meni vise bode oko to sto su neki delovi u pp pregoreli i radio sam ponovo (nisam je okacio) ovu drugu da smanjim kontrast i da ne izgori, ali onda bude sivo i ubedacim se :(probacu ponovo obe, hvala!edit:industar-50-2 | 3.5/50 [mflens] </// sada cu samo ova stakla da kupujem. :D5603280230_f7ac52bdf0_z.jpg Edited by bob mould hair style
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...