Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

Indy, sudeci prema tvojim novim fotkama, nesto si resio da menjas. Iskreno, uzivao sam u tvojim "starim" radovima, ali postujem odluku/nameru da probas i nesto drugo. E sad, pitanjce je, zasto si uklonio stari profil i fotografije? ( :( )

Link to comment

Pa, dosadilo mi je da radim uvek jedno te isto... Resih da probam nesto drugacije, zaista mislim da sam iscrpio stari pristup (ili se barem osecam iscrpljenim u vezi toga). Mozda ce kasnije biti nesto sto ce vam se vise svideti. BTW. kante za djubre/reciklazu su metaforicke.biggrin.gifA selekcija starijih i mladjih stariteta je ovde.

Link to comment

Kod mene postoji drugi problem. Hronicni nedostatak vremena da se posvetim fotografiji, pa se na kraju sve svelo na porodicne fotografije, uglavnom dece, i ponekad prijatelja. Nacin zivota u mnogome utice na to, i tu je tesko bilo sta promeniti. Zbog toga sam jako odsutan kad uzmem kameru u ruke, bezvoljan sam i polako, primecujem, da mi se gasi zedj za fotografijom. Zato, pratim redovno druge i divim im se sto uopste mogu, a ako pritom jos i umeju, moje baterije se iznova napune, bar na kratko. I tako iznova, i iznova...therefore:

:Hail:
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...