Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Bilo koju memoriju koja se vezuje USB-om. Mada su meni svojevremeno rekli kad su montirali digitalni risiver da to (usb port) stoji samo za ukras, da valjda nije povezano unutar risivera. To je valjda za ove starije modele, možda ovi noviji rade. 

Link to comment

Za komp kuipujem na trafici, nisam na njega ni mislio :) I sta kupujem za D3 onda? Zahvalan :)

 

Pa eksterni HD.

Samo da znas on se formatira u tom sistemu i neces moci da ga koristis paralelno na D3 i kompu...

Link to comment

Hvala. Znaci da procenim koliko mi memorije treba i u skladu sa tim da biram velicinu USBa ili HDa. A upotreba jednostavna pretpostavljam? I poslednje pitanje, koliko je otprilke tezak 1h tv programa?

Link to comment

Ja probao sve i svasta i nije mi uspevalo, razne formate i neformatirane USB stick-ove, raznih proizvodjaca, i posle sam odustao, u medjuvremenu sam ukapiroa i da ne rade svi RJ45 portovi koji trebaju, da sam u stvari dobio D3 skinut odnegde i delimicno repariran, zalio se i tako stoji vec 4-5 meseci....

Link to comment

Ja probao sve i svasta i nije mi uspevalo, razne formate i neformatirane USB stick-ove, raznih proizvodjaca, i posle sam odustao, u medjuvremenu sam ukapiroa i da ne rade svi RJ45 portovi koji trebaju, da sam u stvari dobio D3 skinut odnegde i delimicno repariran, zalio se i tako stoji vec 4-5 meseci....

Hmmm pa podeljeni su portovi samo 2 za net....

Link to comment

Na USB memoriju (stick). Zgodno je npr. za RTV1, HRT-ove i ako imaš neki dodatni paket ili želiš HD snimak, pošto ti kanali nemaju vraćanje 72 sata.

 

Uzima okvirno nekih 2 giga po satu, mada to može ići i od 1,5 do 3 -  zavisi kako je koji kanal kodiran i šta je na programu, pošto protok nije fiksan. HD kanali 2-3 puta više, s tim da sistem valjda rezerviše deo diska i za time shift (zazvoni ti telefon dok gledaš nešto, ti pauziraš i nastaviš kad završiš razgovor) i on se ne može iskoristiti u druge svrhe.

Edited by vememah
Link to comment

Na sta snimas to, sad si me zbunio :(

Ne snimas ti nego oni snimaju program sa gomile kanala.

 

Otovoris epg i mozes da pogledas skoro sve zanimljivo iz prethodnih 72 sata.

 

U paketima je ova usluga uracunata a van paketa mislim da je stotinjak dinara mesecno.

 

 

 

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...