Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

jery neko od ovih što imaju mts box pakete koristi mts tv go aplikaciju?

 Ovo i mene interesuje. Zapravo, da li je moguće koristite je sa drugim internetom (a ne preko MTS-a)?

Link to comment

Ovo i mene interesuje. Zapravo, da li je moguće koristite je sa drugim internetom (a ne preko MTS-a)?

ono što sam saznao je da korisnik mora da ima box 4 i(ili) neki majmunski paket za mobilni

 

slepci

:fantom:

Link to comment

Jel SBB konačno kupio Ikom?

NIje...

 

Uopšte, odakle ti ideja da će da ih kupe? Koliko znam, neda im regulatorna agencija da više kupuju...

Link to comment

NIje...

 

Uopšte, odakle ti ideja da će da ih kupe? Koliko znam, neda im regulatorna agencija da više kupuju...

 

Pa pričalo se vec par meseci unazad da je to gotova stvar+ovo "gubljenje" Arene mi se čini kao posledica nekog dila između SBB i Ikoma.

A i da ih ne kupuju, čini mi se da SBB , na neki način, ima vrlo jak uticaj na poslovne odluke Ikoma... :fantom:

Link to comment

ono što sam saznao je da korisnik mora da ima box 4 i(ili) neki majmunski paket za mobilni

slepci

:fantom:

Netačno

Dovoljno je da imaš samo IPTV i to je dovoljno da se aktivira MTS multiscreen. Ili TV-na-više-uređaja kako se srpski zove. Proširili su spisak na 80+ kanala, ok rezolucija. Ako se prati preko mts mobilne mreže ne oduzima se od MB/GB koji se dobijaju uz postpaid paket. Šljaka uz bilo koji net, ne pravi pitanje. Takođe, može i 72h unatrag ako je na IPTV nalogu ta opcija aktivna. Može na max 4 uređaja. Može i VOD (HBO OD, Pickbox...) ako si pretplaćen. Inače bilo besplatno do 29.02. pa produžen trial do 31.08.

Edited by Spirit
Link to comment

Izgleda da zbog promene "formata" EL i EC će biti zaključivani novi ugovori za prenose tih takmičenja...nešto slično što je urađeno prošle sezone sa "novom" ABA ligom...

Link to comment

Meh,meni super ako sve ovo ostane na SK...mada , iskren da budem, totalno mi deluje u EL maniru da ce zbog promene formata takmičenja zahtevati da se zaključuju novi, sigurno skuplji ugovori za predstojeće sezone... 

Link to comment

Sta se kupuje uz D3 televiziju da bih mogao da snimam program? Neki eksterni harddisk?

U kom smislu snimas?To jest ako mislis da to gledas preko D3 da, ali to ne mozes na kompu da gledas...Mislim bez neke gimnastike...

Link to comment

Pa... sam mi nudi opciju da snimam programe. Ja glup sam pretpostavio da mi treba neki harddisk koji spojim sa TVom ili D3 uredjajem, pa da posle opet mogu da gledam na TVu. 

Link to comment

Pa... sam mi nudi opciju da snimam programe. Ja glup sam pretpostavio da mi treba neki harddisk koji spojim sa TVom ili D3 uredjajem, pa da posle opet mogu da gledam na TVu. 

Da, ali samo preko tog istog D3 to je fajl sistem koji komp ne vidi...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...