March 31, 20251 yr Novu Max emituje Pink kao deo dogovora oko prelaska Grandovih emisija Edited March 31, 20251 yr by Voba
March 31, 20251 yr Pretpostavljam da je suviše ambiciozno očekivati da Arena ima nekakav smisleni plan kako da integriše novodobijeni sadržaj i podeli ga sa korisnicima?
March 31, 20251 yr Сва ова заврзлама је срамотна јер се уопште не води рачуна о корисницима услуга. Нико жив ни са Телеком ни са УМ стране се није потрудио да обавијести своје кориснике који их плаћају шта да очекују од сутра, барем у Босни. Само круже полуинформације по форумима и инстаграм профилима.
March 31, 20251 yr Na SK provlače komentatori u prenosima da se opraštaju i slično, ali niko stvar nije nazvao pravim imenom nigde do sad. Jeste to poraz SK nažalost, ali treba da ispoštuju ljude, koliko gledalaca ne prati forume/mreže/naslove i pojma nema šta se dešava.
March 31, 20251 yr Ima li iko ideju šta će da se desi sa npr Euroligom? Odnosno gde ćemo mi sa sbba da je pratimo od sutra?
March 31, 20251 yr 1 minute ago, steins said:Ima li iko ideju šta će da se desi sa npr Euroligom?Odnosno gde ćemo mi sa sbba da je pratimo od sutra?Na TV-u, samo sa drugim komentatorima. Vi sa SBB-a ste sad vi sa Yettela, a Yettel u ponudi ima Arene koje prenose Evroligu.
March 31, 20251 yr 1 minute ago, Jimmy Kowalski said:Niko nema ni najmanju ideju.Ja tipujem na Arena Sport kanalima..Ima u rasporedu Areninog programa da je tamo. Osim ako nisi ironičan pošto se ovo priča već mesecima...
March 31, 20251 yr Kakva neozbiljnost od strane svih da se niko ne oglašava sa zvaničnim obaveštenjem.
March 31, 20251 yr Za SK i Arenu i nekako kad su prava prenosa u pitanju, više-manje je jasno da je sutra primopredaja, ali N1 i Nova S su i dalje nepoznanica - od kada ce tacno da budu deo Yettel ponude kanala, ostaju li samo na Eon platformi (ex SBB korisnici)… ništa.
March 31, 20251 yr 15 minutes ago, fusion_ said:Kakva neozbiljnost od strane svih da se niko ne oglašava sa zvaničnim obaveštenjem.Gledaj to sa vedrije strane: Potpuni trijumf građanskog novinarstva. Nijedna institucija ništa nije zvanično objavila, ali svi se znamo, jer znamo nekog ko zna nekog.
March 31, 20251 yr Sve i da F1 i MotoGP ubuduće gledamo na Areni, pola uživanja propada bez Ercega, Živkovića i ovog novog dečka. Radije bih gledao bez komentatora nego s nekim ko će da nabada imena vozača i čita infos sa Vikipedije. Ko god uzme taj vrući krompir će se opeče.
March 31, 20251 yr 13 minutes ago, garmonbozia said:SBB će od sutra imati Arene.haha možda odjebem jetel na krajumada neću 1650 je 1650 a 4000 je 4000ko im jebe mater ukratkoa i prijao mi je anđelin glas
March 31, 20251 yr Ma nemoj, svakako je Yettel optika i u narednom periodu SBB će svakako postati Yettel. Više nema nikakve dizerfikacije provajdera, tako da biraj najjeftiniji.
Create an account or sign in to comment