February 12, 20251 yr @ducca i meni za dva meseca istice box 4. Sta ti je ponudio Yettel ako nije tajna?
February 12, 20251 yr SK ostaje, a prenosi idu na Arenu. Sad je pitanje da li ce sbb dobiti Arene ili ce se samougasiti. Pogotovo ako Yettel ne prihvati N1 i Novu, niko ziv nece ostati na sbb.
February 12, 20251 yr kako od sada mozemo da pratimo n1 i novu? Ovi kanali će ostati dostupni na fiksnoj mreži SBB-a, a biće ponuđeni i Yettel korisnicima sta je fiksna mreza sbb-a? mozda glupo pitam ali ispala sam iz terminologije. Edited February 12, 20251 yr by morgana
February 12, 20251 yr Ako moze neko stručan da objasni šta će biti u praksi sa kanalima N1 i Nova,za SK mi je jasno.
February 12, 20251 yr 38 minutes ago, Milosh76 said: SK ostaje, a prenosi idu na Arenu. Sad je pitanje da li ce sbb dobiti Arene ili ce se samougasiti. Pogotovo ako Yettel ne prihvati N1 i Novu, niko ziv nece ostati na sbb. A šta je alternativa?
February 12, 20251 yr 43 minutes ago, Milosh76 said: Pogotovo ako Yettel ne prihvati N1 i Novu, niko ziv nece ostati na sbb. Verovatno je definisano ugovorima i moraju da prihvate. Edited February 12, 20251 yr by mraki
February 12, 20251 yr 15 minutes ago, Sammael said: A šta je alternativa? 13 minutes ago, mraki said: Verovatno je definisano ugovorima i moraju da prihvate. Iskreno se nadam da ce se spojiti, a svakako sve ostaje isto bar do juna. A posle cemo videti da li je sbb presao u cetnike 45 ili u partizane 45.
February 12, 20251 yr Meni ugovor sa SBB istice u Septembru, do tad ce stvari biti jasnije valjda. Inace me Yettel poslednjih meseci opasno smarao pozivima i poudama, nesto mi se cini da se nece vise javljati.
February 12, 20251 yr 14 minutes ago, Tinman said: Da li ovo znaci da duo arhi-neprijatelja Djilas/Solak postaje samo Djilas? Ako dobro kapiram, ne. Šolak zadržava medije. Edited February 12, 20251 yr by mraki
February 12, 20251 yr Just now, mraki said: Ako dobro kapiram ne. Šolak zadržava medije. da, tu nema dvojbe
February 12, 20251 yr 40 minutes ago, Bogotac said: Ako moze neko stručan da objasni šta će biti u praksi sa kanalima N1 i Nova,za SK mi je jasno. Edit: Nevermind, nisam dobro čitao. Edited February 12, 20251 yr by napadaj
Create an account or sign in to comment