Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kablovska TV

Featured Replies

Sumnjam da ce prebaciti bilo sta na SK/SBB

  • Replies 9.9k
  • Views 1m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • sto da ne, kako sos kanal postoji 30 godina

  • SBB i Yettel će ići u merdžer sigurno, tako će napraviti provajdera koji ima i fiksnu i mobilnu telefoniju i TV i Internet. Yettel ima i dosta sopstvene infrastrukture, što je bivša Telenorova i Mobte

Posted Images

Ajde da predjemo na temu o SBB, da se ne gube postovi

@ducca i meni za dva meseca istice box 4. Sta ti je ponudio Yettel ako nije tajna?

Jel ovo znaci da SK prestaje da postoji i da je sad sve na Areni?

SK ostaje, a prenosi idu na Arenu. Sad je pitanje da li ce sbb dobiti Arene ili ce se samougasiti. Pogotovo ako Yettel ne prihvati N1 i Novu, niko ziv nece ostati na sbb.

kako od sada mozemo da pratimo n1 i novu? 

 

 Ovi kanali će ostati dostupni na fiksnoj mreži SBB-a, a biće ponuđeni i Yettel korisnicima

 

 

sta je fiksna mreza sbb-a? mozda glupo pitam ali ispala sam iz terminologije.

 

 

Edited by morgana

Ako moze neko stručan da objasni šta će biti u praksi sa kanalima N1 i Nova,za SK mi je jasno.

38 minutes ago, Milosh76 said:

SK ostaje, a prenosi idu na Arenu. Sad je pitanje da li ce sbb dobiti Arene ili ce se samougasiti. Pogotovo ako Yettel ne prihvati N1 i Novu, niko ziv nece ostati na sbb.

A šta je alternativa?

43 minutes ago, Milosh76 said:

Pogotovo ako Yettel ne prihvati N1 i Novu, niko ziv nece ostati na sbb.

Verovatno je definisano ugovorima i moraju da prihvate.

Edited by mraki

Da li ovo znaci da duo arhi-neprijatelja Djilas/Solak postaje samo Djilas?

15 minutes ago, Sammael said:

A šta je alternativa?

 

13 minutes ago, mraki said:

Verovatno je definisano ugovorima i moraju da prihvate.

Iskreno se nadam da ce se spojiti, a svakako sve ostaje isto bar do juna.

A posle cemo videti da li je sbb presao u cetnike 45 ili u partizane 45.

Meni ugovor sa SBB istice u Septembru, do tad ce stvari biti jasnije valjda.

 

Inace me Yettel poslednjih meseci opasno smarao pozivima i poudama, nesto mi se cini da se nece vise javljati. 

14 minutes ago, Tinman said:

Da li ovo znaci da duo arhi-neprijatelja Djilas/Solak postaje samo Djilas?

Ako dobro kapiram, ne. Šolak zadržava medije.

Edited by mraki

Just now, mraki said:

Ako dobro kapiram ne. Šolak zadržava medije.

 

da, tu nema dvojbe

 

40 minutes ago, Bogotac said:

Ako moze neko stručan da objasni šta će biti u praksi sa kanalima N1 i Nova,za SK mi je jasno.

 

 

Edit: Nevermind, nisam dobro čitao.

 

 

Edited by napadaj

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.