Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Juče tokom prenosa Reala navodno najavljena Arena premium, prenosa el klasika, Partizana, Zvezde i derbija Inter-Juventus nema na rasporedima Arena 1-5 za nedelju.

Link to comment

Znači platiš pretplatu MTSu da bi uopšte imao Arene, a onda na to dodatno za Arena premium. I to sve u Srbiji. Kako će to biti spektakularan pad nekada. 

Link to comment

Mislim da će biti iznenadjeni reakcijom, ne verujem da će se baš ogroman broj ljudi pretplatiti na dodatne kanale, očekujem da će vrlo brzo sve ovo završiti u osnovnoj ponudi, koja će, naravno, poskupeti.

Edited by Jeremija
  • +1 4
Link to comment

ovo je bilo tako očekivano, mislim da sam i sam nešto slično napisao dal ovde dal na areninom topiku

 

mislim da neće biti fail, ja prvi nisam uzeo ni jedan dodatni paket, ni hd, ni sport hd sve čekajući te dodatne “premium” kanale

 

100, 200, 300 kinti dodatno za premium hd paket je smešna cifra, manje od pakle cigara, a uživanje za gledanje omiljenog tima je nemerljivo sa tom cifrom

 

 

e

jedino bi voleo da smo u mogućnosti da kao potrošači možemo da biramo kanale koje hoćemo da gledamo bez obzira na provajdera

bukvalno bi plaćao arena i sk paket i ništa više

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...