Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

2 hours ago, Stela said:

...Nece mi u licnoj karti nista pisati, jer iznajmljujem stan.

 

 

 

Zapravo, vazno mi je i da znam da bi EON van mreze ok radio, jer mi neki ljudi daju informacije da ne bi...

 

Anyway, hvala svima puno na savetima! Idem popodne u poslovnice, pa cemo da vidimo sta ce na kraju da bude...

 

Bojim se da će za raskid/promenu ugovora SBB tražiti dokaz o promeni adrese prebivališta (bez obzira na činjenicu da je stan iznajmljen možda je stanodavac raspoložen da te prijavi na tu adresu). Svakako ovo obavezno proveriti u poslovnici.

 

Preko smart tv aplikacije Eon radi bez greške, nikakve dvojbe ne treba da imaš. Ako bude išao preko Eon boxa tu tek neće biti nikakvih problema.

 

PS: I ovu opciju koju je predložio Miloš76 treba razmotriti.

 

Edited by ducca
Link to comment

Komentar:

Quote

Zasto se kao zajednički imenitelj zemalja exYU spominje Adrija? Nemaju sve temlhe Adriatik ali imaju Dinaroide planine. Dinaroid treba da bude imenitelj, a naziv jezika kojim govore Srbi, Hrvati, Bošnjaci i Crnogorci dinarski.

 

:lolol:

Link to comment

Ne stizem da javim ishod, guzva oko selidbe...

Novi stanari, a ni vlasnik, nisu zainteresovani da preuzmu paket. To mi je bila prva opcija:)

Uzela sam u MTS BOX 3. U SBB idem sledece nedelje, raspitala se i dogovorila da uzmem EON TV prvih 10 meseci po dinar. Nije problem sto mi u lk nece pisati nova adresa., tako kazu.

Valjda ce sve da ispadne dobro...:unsure:

  • +1 3
Link to comment

Jel se ja tripujem ili slika preko Iris aplikacije na tv (konkretno preko Eon boxu) i nije najbolja? Tj deluje mi da ima neko minimalno seckanje, fazon streama? unsure.gif

Naravno HD kanali su misaona imenica. Kakva amaterska firma jbt.

Link to comment

Definitivno je lošijeg kvaliteta (nego preko IPTV risivera), otprilike negde na nivou onoga što može da se vidi na IRIS aplikaciji preko laptopa. Ali nije loše ako nekog mrzi da pored EON Box-a pali i drugi uredjaj, sve Arene su na jednom mestu, što je veliki plus, i lak je za kontrolu.

 

Ruku na srce, i preko EON Box-a je slika bolja nego ona koju preko EON platforme serviraju na drugim uredjajima, samo što razlika ipak nije tako drastična kao na IRIS platformi...

Edited by Jeremija
Link to comment

Hoće li konačno biti multiprenosa Lige Šampiona na ArenaSport veceras .Ima ga u svuda u regionu samo ne u Srbiji .Ni multiprenosa Lige Evrope takodje nema u Srbiji od ove godine .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...