Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

18 minutes ago, radisa said:

Mogli su da kupa 2 Newcastle Uniteda za te pare, a oni platili samo prenose lige... :(

 

 

 

mrtva trka dal ce vise kesa arapi ulupati u njukasl ili drzava u telekom.

  • Haha 1
Link to comment

Za tih 6 godina mogli su da sponzorisu titove blizance sa po 50 milki godisnje

Tako bi 90% srba sa zadovoljstvom pratili omiljene klubovi u ls u kojoj sa tolikim budzetom ne bi bas bili kanta za gol razliku vec ozbiljni kandidati za prolaz grupe :hihi:

 

 

Link to comment

I gledalo bi mnogo vise ljudi nego PL...

 

Jbt, eto ko nije verovao, ljudi su ladno platili duplu vrednost jednog OK PL tima za 6 godina prenosa PL... Potvrdjeno na više mesta...

 

Jebeno neverovatan podatak...

Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Dobio sam 15 meseci upola cene I 9 punu cenu biggrin.png isto kao i novi korisnici ziga.gif za obnovu ugovora
 

Svaka čast:) Jel' si išao u neku poslovnicu i koju da znamo gde su tako velikodušni

Link to comment
Svaka čast[emoji4] Jel' si išao u neku poslovnicu i koju da znamo gde su tako velikodušni
Merkator, oni su mi nudili 6 meseci po dinar I ostalo puna cena. Pa je sluzbenica rekla da ce pitati menadzera.
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zdravo!

 

Posto vidim da ste u temi oko kablovskih operatera, imam jednu nedoumicu, pa ako moze pomoc.

Naime, imam EON FULL DUO paket u SBB, startovao je u maju, 4 meseca po dinar i ostalo regularno 3.599. I tim paketom sam zadovoljna, meni vise od toga ne treba. Medjutim, selim se u drugi stan. Htela sam taj paket da preselim, ali su mi u poslovnici rekli da tamo nema tehnickih mogucnosti za njihov net i da mogu da uzmem samo tv. Dakle, internet kod drugog provajdera, i onda bi oni taj net iskoristili da mi obezbede tv paket (to je valjda SBB van mreze). I sad mene interesuje je li to radi, je li realno, ne znam nikoga ko to tako koristi…verovatno ima ljudi…inace mi cak ni tv nije smart, ne znam je li to relevantno. I kolika treba da bude brzina interneta da bi sve to funkcionisalo...

 

Tako da imam dve opcije:

1.      u MTSu bih uzela BOX 3 mobilni+net+fiksni, i na to dodala ovaj SBBov tv

2.      da raskinem ugovor sa SBB, i da platim penale, nesto oko 20.000, pa u MTS uzmem i tv, dakle - ceo paket, to je valjda BOX4

 

Radije bih opciju 1, samo da znam da to radi.

 

 

Unapred hvala svima ako imaju neku informaciju ili savet!

 

p.s. citam forum oduvek, samo ne pisem, sad me muka naterala:blush:

Link to comment
Svaka čast[emoji4] Jel' si išao u neku poslovnicu i koju da znamo gde su tako velikodušni
Ja video na bilbordu "15 meseci upola cene" e sad da li može da se iskamči za produženje ne znam...
Dobro su se setili da reaguju...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
Ja video na bilbordu "15 meseci upola cene" e sad da li može da se iskamči za produženje ne znam...
Dobro su se setili da reaguju...







... Shiit has hit the fan

Na bilbord pise "za nove korisnike", a meni su dali za obnovu tu ponudu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...