Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

da. taj daljinski uopste nije pravljen za taj softver™.

ja, evo, vec nekoliko dana se borim sa irisom i uglavnom gubim bitku. a slag na tortu je kada mi se javi 75togodisnja tetka, koja takodje koristi MTS, i pita me kako da rukuje sa novim interfejsom. :angry::angry::angry: sreca u nesreci sto je ona, kao svaka starija zena i dan danas ima papirnati telefonski imenik, zapisala redne brojeve kanala koje prati. jebes zvezdicu i favorites. tako sam do daljneg spasen odlaska kod nje i objasnjavanja necega sto ni ja ne znam kako radi. tako tetka i pored irisa™ kuca trocigreni broj omiljenog kanala i uziva (a uzivam i ja)

je*o ih iris™!!!!

Link to comment
51 minutes ago, renne said:
1 hour ago, James Marshall said:
Dobili ste Iris, malo li je na ovu skupoću

Nisam ni to

Resetuj stb, trebalo bi da je u celom Beogradu pusten

Link to comment
imam trio gold na sbbu. 
isteko mi ugovor. 
problem je što nema ništa što mogu da dobijem prelaskom na neki novi. 
Pa to je kao moj, nemas dalje, dalje ti je EON, tj premium cak za neke nize malo novce nego sada, a dobijes i sve Pinkove [emoji16]
I meni istekao ihaa ko zna kad, ali nesto mi se ne da da predjem nikako. Ne znam zasto.

Cek cek lazem, da procitam poruku samo koju sam dobila od njihove podrske, pre mesec dana jos -.-

Edit: otprilike posto sada imaju za te nove korisnike akcije neke, pitala ih ima li sta za stare D3 korisnike, za prelazak na EON, posto je Premium neki pandan Trio Gold paketu mora da im se salje upit, ali placalo bi se 12 meseci nesto nize od pune cene, koja je sada 4999 +besplatan risiver
Link to comment
On 10.12.2020. at 18:45, InvisibleLight said:

Izaslo mi na tv ekranu obavestenjevo akciji, odem na hbo pise blikiran..

 

Sad kad hocu da se registrujem na portalu trazi broj ugovora i ID korisnika

Ukucam ID a kad hocu broj ugovora dozvoljava samo 9 cifri a moj broj ima 10

Sta da radimmmmm

 

Ovo se i meni desilo kada sam hteo sa novim ugovorom ad registrujem nov nalog na mojsbb - mora da se okrene call centar pa ti oni izdiktiraju kompatibilan broj ugovora, nisam ulazio u detalje. Jbg ne znam jel ova tema jos aktuelna, al ne skodi ako nekome zatreba da ne gubi vreme.

 

Elem, istekao ugovor sa SBB, zvali nude neke trice i kučine pa odlučim da ne zaključujem novi, za sada. Naravno prelazak na mts mi nije ni na kraj pameti, ali razmišljam da izvedem neku gimnastiku sa internet paketom i Eon gledam preko aplikacije na smart TV-u pošto imam mogućnost da iskoristim ovu foru preko drugara kome taj smart nalog ne treba, ili kako se već zove. Problem mi je kog provajdera za internet da uzmem - načuh da Eon preko app neće sa Telekomovim netom, ne znam da li je ovo tačno. Na SBB uzeti samo net je skuplje nego duo/trio paketi pa ništa ne dobijam. Ako je neko izvodio ovakve kombinacije neka me uputi pliz. Danke

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...