Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Uh to bi bilo ludo...Ali bolje i to nego da ne gledamo NFL ili da se potucamo od nemila do nedraga po internetu sto mu, bar u mom slucaju, dodje na isto...
I to je tacno...Pozdravio bih uvodjenje ovog kanala u recimo, SBB ponudu.
Link to comment

Nisam u toku, koja je razlika u odnosu na ovaj ESPN America koji već imamo na SBB? Mislim, na ovom ESPN već imamo NHL, NFL i nesretni bejzbol, uz one sportscentre, sportsnatione, 30 on 30, PTI i povremene koledž košarke i lakrose (i trke), jedino čemu bi mogli da se radujemo je NBA ali i nje je bilo na SK, bar plejofa. A fudbal MLS vjerujem da bi Arena zaštitila nekako.

Link to comment
Nisam u toku, koja je razlika u odnosu na ovaj ESPN America koji već imamo na SBB? Mislim, na ovom ESPN već imamo NHL, NFL i nesretni bejzbol, uz one sportscentre, sportsnatione, 30 on 30, PTI i povremene koledž košarke i lakrose (i trke), jedino čemu bi mogli da se radujemo je NBA ali i nje je bilo na SK, bar plejofa. A fudbal MLS vjerujem da bi Arena zaštitila nekako.
Ima li kakvih vesti za ESPN America ( :cry: )? Ako su lose nemoj ni pisati...
To je što je. Uskoro se isključuje. To je gotova stvarПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Link to comment

Renne, daj neku lepu vest za NFL. Ima li kakve nade da se nesto izmustra i da mi sa SBBa i ostali nemaoci Arene vidimo nesto ove sezone?

Edited by Nesh
Link to comment

Ali cak i da nekako dodje do tih prenosa, kako bez Sunday Countdown-a i onih 5 ludaka :cry:Au jbt, sad gledam onaj link sa njihovog sajta, najezio sam se. Ako postoji jedan jedini kanal u ponudi nasih operatera koji bih morao da izaberem a da se ostali ugase to je ESPN America. Nesto sam svo ovo vreme se nadao da ce nesto da se promeni i da Renne ipak nema pravu informaciju ali sada sam se smorio u 3 lepe pizde materine. Kad se setim samo onih tmurnih jesenjih nedelja kad se smrkne u 4, ni da zivis ni da mres - al onda krece happy hour na espn i sve cool. Kakav udarac :(

Edited by ducca
Link to comment
Možda bude nekih dobrih novosti oko 1.9.
Ok sad se zakopao! ;-) Hoćeš da te ovde zapitkujem na svaka 2 ili 4 dana?Send from WC solja by BVK
Link to comment
Nemačka zamena za ESPN 15859.jpg
Uh to bi bilo ludo...Ali bolje i to nego da ne gledamo NFL ili da se potucamo od nemila do nedraga po internetu sto mu, bar u mom slucaju, dodje na isto...
Upravo provereno, Na ovom kanalu ide originalni ton. Sad valja pogurati dalje. Javljam se :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...