Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Ps to ti pričam od početka, nisi vezan za njih netom kao kod OpenaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Ako budu mogli da obezbede kvalitet signala tj. protoka nad kojim nemaju kontrolu onda ok. Jedno je stream a drugo je nešto što treba da se razvuče na ozbiljan tv ekran ozbiljne dijagonale. Cenim da će kod ostalih provajdera da se daju zadaci kako da se minira taj protok :-( . Srbija brale!Send from WC solja by BVK
Link to comment
To je što je. Uskoro se isključuje. To je gotova stvarПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
Juuuu, pa to će jako pogoditi mog ćaleta. A samo što je naučio čemu služi lajnbeker i šta je N zona :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Neće ti prodavati uslugu ako nemaš minimum 4Mbps net.
Ma ok, imao ja telekomov iptv.Prosto mogu imati problem sa parametrom koji ne kontrolišu.Send from WC solja by BVK
Link to comment

mislim da je od nedavno moguce pratiti radijusov osnovni digitalni paket sa dvb-c tunerom kojeg poseduje vecina televizora novije generacije.dakle, osnovni paket bez conaxa i sl. stvari.

Link to comment

Moguće. Može i ostalo, ali je komplikovano. Zato sam rekao da ne može. Treba vam enigma2 risiver sa dvbt tunerom, pa se na jednom risiveru podigne server sa conax karticom, pa se to dalje šeruje na ostale risivere preko cccamda, i svakom slučaju mora jedna kartica da bude u igriПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

jedna kartica je u igri duze od 3 godine, a kad sam ih zvao i pitao da uzmem jos jedan risiver (mesecno 200 dinara, cini mi se) rekli su mi da moram da placam pretplatu i za taj risiver, sto mi je prilicno suluda akcija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...