Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

vidiš da daju :D

 

akcija im traje od juna, znači do kraja septembra.. onda će 2 meseca da daju normalno i onda će da daju opet bar mesec dana oko nove godine.. 

Link to comment

i ja mislim. sve dok konkurencija ne iskljuchi, bice tako :D

sad gledaja sajt glupog vektora. ne moze mene niko da natera da potpishem ni jedan mesec. mogu ako hocu, i to je samo pitanje cene. a ja se telefonom nadgornjavama sa glupachom da li moze ili ne moze :isuse:

ionako im te splavarke na telefonima govore 200 rechi, od chega je samo 100 za radno vreme :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
On 31.8.2019. at 8:10, Arkadija said:

Izgleda da ce to da preraste u trajnu akciju. 

 

 

Što je priličan bezobrazluk prema onima koji plaćaju max cenu za full paket.

 

Mislim generalno na ovu višemesečnu akciju. Promo od mesec dana je jedno, a 4-5-6 meseci već nešto drugo. Meni lično odgovara jer za 3600 dobijam uslugu koju naplaćuju tipa 6000 ili tako nešto. Za te što plaćaju max - verujem da je bolje da ne saznaju za akciju :P 

Edited by ducca
Link to comment

Jeste ali u ovom histeričnom napadu Telekoma moraju nekako da se bore. I pošto je više onih koji plaćaju jeftiniji paket, imaće više zadovoljnih korisnika, bar ja to tako vidim.

 

 

Link to comment

Telekom je u velikoj akciji kupovine kablovskih operatera.

Izgleda da se priprema njegova prodaja ili nesto drugo veliko. Kupljen je i ExeNet koji je ovde na jugu zemlje daleko najpovoljniji provajder Net-a preko optike. Nigde se to ne oglasava osim sto se vidi po podacima u APR. 

Pre toga su kupljeni i jos neki kablovski operateri koji nisu zanemarljivi, i to kosta dosta.

Link to comment
2 hours ago, zmanic said:

Telekom je u velikoj akciji kupovine kablovskih operatera.

Izgleda da se priprema njegova prodaja ili nesto drugo veliko. Kupljen je i ExeNet koji je ovde na jugu zemlje daleko najpovoljniji provajder Net-a preko optike. Nigde se to ne oglasava osim sto se vidi po podacima u APR. 

Pre toga su kupljeni i jos neki kablovski operateri koji nisu zanemarljivi, i to kosta dosta.

ja pisao na ovoj temi

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...