Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

32 minutes ago, levi said:

 

e ovo nisam znao...

jedino ne znam šta im znači završetak integracije ( u kompletu?). Za ovaj moj kraj planiraju sledeće nedelje da se integrišu...

jbmliga ja bih jahao na ovoj Ikomovoj varijanti dok god je to moguće, ove sbb cene su :Jova::isuse:

Link to comment
21 hours ago, Apollo Creed said:

 Za ovaj moj kraj planiraju sledeće nedelje da se integrišu...

 

 

jel ima negde detaljnije za sledeću nedelju? na sajtu im je poslednji update od 22.1.

Link to comment

ja sam se integrisao prosle nedelje na istom ikomovom paketu. ostali su mi hbo i bbc earth hd, za ostalo me bas briga.

javila se devojka iz ikoma da najavi dan kada ce nestati tv i internet na par sati. 

Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

jel ima negde detaljnije za sledeću nedelju? na sajtu im je poslednji update od 22.1.

 

nemam pojma, meni je ta ženska iz call centra rekal da je Čuka u planu za sledeću nedelju...

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

poslednji bastion Ikoma

 

kad su došli po Zemun i NBG ćutali smo. kad su došli po Voždovac ćutali smo :dry:

 

ostavili Čuku za kraj...znaju da će biti tvrdo.:fantom:

Link to comment
26 minutes ago, levi said:

što da se blokira signal ako su kupili prava? blokira se onima koji nemaju prava 

 

HRT2 redovno blokiraju kada je neko sportsko takmičenje, zato pitam ...

Link to comment

Jel može ovaj EON o istom trošku da se koristi u nekoj drugoj zemlji?

Registrovan je samo na dva uređaja (od 5 dozvoljenih), burazer ga u inostranstvu instalirao na Samsungovom smart TV-u, dobija neki kod koji ja trebam da unesem na "Moj SBB" i aktiviram, ali nemam tu opciju, prikazuje samo ona dva registrovana uređaja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...