Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

To onda nije paket al mislim da mozes da uzmes samo tv (d3) bez neta i telefona. 

 

Mislim da moze da se uzme samo klot digitala gde placas rentu za osnovne kanale a moze i da se odabere paket (ili vise njih )pa se renta ne placa

 

edit: stalno nesto komplikuju...

 

http://sbb.rs/televizija/tv-paketi

 

U cene ovih paketa je ukljucena i osnovna kablovska

 

edit 2: sta mislim da moze, i sam sam godinama furao telekom telefon, neobee adsl i sbb digitalnu :)

 

btw tu sam se prilicno zeznuo i progledao sam kad sam presao na njihov net. Telefon ko telefon al se isplati u paketu uz neku akciju kojih stalno ima. 

Edited by katamaran
Link to comment

Npr. ovaj HIT paket mi odgovarao zbog SK (ima sve) ali SK1 nije u HD.

 

Steram qrac u 150 kanala kad gledam maksimalno 5.

Eeeeeej MOST TV jbt, 50 pinkova, Peconijev Happy i ostali trash.

 

 

btw, vezano za analogno-digitalno Cinemania plus je kanal koji niko sem mene nema u sirem okruzenju :D

 

edit: Hvala za link :thumbsup:

Edited by John Coltrane
Link to comment
50 pinkova

 

Nece da moze. To je nama nasa borba dala :) Jedno vreme sam se mlatio po internetu sa Mitrovicevim botovima i uspesno se odbranismo od fleke.

 

edit: jedna od tadasnjih botina je danas poslanica  :isuse:   Ona sto je pala u nesvest u studiju. Imam negde sacuvan skrin sa njenim lupetanjem

 

Plus je bese odlican. 200 kinti vise a imas i hd paket

Edited by katamaran
Link to comment

nepismena.png

 

ne cu pla cati poslanice...

 

A ovaj se posebno potresao kad je vec postalo jasno da se nece uvaliti na SBB

 

Pinkovac.png

 

edit: nije trol...

 

Verovatno prva masovno botovska kampanja kod nas al presmesno organizovana. Novinari i zaposleni agituju na sve strane, na sbb forum samo stizu novi clanovi koji ce da se samospaljuju ako im se ne uvede Pink pa onda i sami zaborave sta su srali...

 

Najcrnje je sto masa tih danas uspesno botuje za SNS 100%

 

Uvezbali se

Edited by katamaran
Link to comment

'Ajde malo hejta za Novu Godinu.

 

 

Do prošle nedelje sam kod SBB-a imao onaj stari Super HD Mix XL paket koji već odavno ne postoji, ali meni je išao po automatizmu. Elem, pošto sam ostao bez starog dobrog DVR-a, rešio da predjem na Duo Net Gold Premium, i potpisao ugovor pre nedelju dana.

 

 

A oni, umesto da se oduševe što im je neko uopšte uzeo taj paket,  iako su obećali da će ga odmah aktivirati, već nedelju dana mi ga ne aktiviraju, tako da sad moram sa njima da se natežem na forumu (http://forum.sbb.rs/viewtopic.php?f=116&t=24055 ), a verovatno i u stvarnom životu.  :misko:

 

 

Nauk za sledeći put da od SBB-a uzmem samo televizijske pakete; internet, i to solidan (60/2), već ionako imam kod mts-a, koji imaju inače u zgradi imaju i svu infrastrukturu za FTTB i FTTH kad bude krenuo, plus već sam na odgovarajućoj Ericson IMT centrali.

Edited by Jeremija
Link to comment

Presporo sve ide preko foruma. Cimaj call centar.

 

 

Ma ne žurim, trenutno mi npr. njihov internet uopše nije ni uključen, nakačio sam modem na TV, i koristim ga samo povremeno za HBO GO, i takve stvari. Realno od njih mi jedino treba onaj televizijski HD Maximum paket - samo hoću da vidim dokle u bezobrazluku mogu da idu.

Edited by Jeremija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...