Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

DA LI ĆETE PRENOSITI MOŽDA ČUKARIČKI-ORDABASY U CETVRTAK 30.6.2016?
Miljan, Sivac

Da li ćete prenositi možda Čukarički-Ordabasy u četvrtak 30.6.2016?

odgovorio-na-pitanje.gif
25.06.2016ODGOVOR: #35653
Poštovani,

Arena Sport neće prenositi ovaj meč.

Srdačan pozdrav,
Arena Sport

 

NA INTERNETU SE POJAVILA INFORMACIJA DA ĆETE IPAK PRENOSITI MEČ IZMEDJU ČUKARIČKOG I ORDABASIJA, KAO I REVANŠ. DA LI JE TO TAČNO?
Boris, Subotica

Na internetu se pojavila informacija da ćete ipak prenositi meč izmedju Čukaričkog i Ordabasija, kao i revanš. Da li je to tačno?

odgovorio-na-pitanje.gif
29.06.2016ODGOVOR: #35685
Poštovani,

Nećemo prenositi ovaj duel.

Srdačan pozdrav,
Arena Sport

 

 meč Čukarički-Ordabaši?

odgovorio-na-pitanje.gif
30.06.2016ODGOVOR: #35694
Poštovani,

Prenosićemo utakmicu kvalifikacija Lige Evrope Čukarički-Ordabaši na Areni Sport 1 od 20:30h.

Srdačan pozdrav,
Arena Sport

 

 

:0.6:

Link to comment

Dragi Apolo....

Samo sam se pitao kad ćete se javiti vi sa PPP.

Prenosićemo ovaj meč, ali nismo hteli da bam dajemo lažne nade dok se ne potpiše ugovor, a ne kao neki, koje neću da imenujem, koji su pokrali decu ometenu u razvoju i koji su obećavali kule i gradove pa na kraju ispadne šta? Jedno veliko ništa. I sad će ti i takvi da nas kritikuju što nismo na vreme najavili da ćemo prenositi Čukarički. E pa neće moći, gospodo! Zna sprski narod ko mu želi dobro, rekao je to šerom gde Arena šije konkurente sa 48-49% šera! Eto, neka nas pobede na fer takmičenju ti što nam se smeju. Neka nam se smeju, mi ćemo prenositi Čukarički zarad dobrobiti naših gledalaca!

Link to comment

Mada opet nije najjasnije, kakva su to posebna prava za hd

 

Šta bi bilo da rts ima hd verzije sva tri svoja kanala, kao što treba da ima? Opet je to neka naša kaubojština

Link to comment

To je nešto drugo. Da emituju samo u HD-u to je drugačija situacija, nego kada imaju zaseban kanal koji i ne emituje "regularni" program

Link to comment

iskoci mi reklama na fejsu

 

Klikni i gledaj prve sezone kultnih serija “Žica” i “Pravi detektiv” te prvu epizodu nove serije “Kobna noć” besplatno na HBO GO-u.

 

 

Krajnje je vreme da probam Wire

Link to comment

Jbt ja sam mislio da je odavno uvedeno da je kontrolno pitanje za ovaj forum prilikom logovanja "Kako je poginuo Meknalti" 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...