Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Je l' bar bilo dve po ceni jedne (makar i skuplje)?
Jucerasnji razgovor telefonom:- dobardan- dobardan- jel istina da imate akciju 2 karte po ceni jedne- jest, samo sto se placaju aerodromske takse na drugu- ok, znaci ako je 1 povratna karta da destinaciju X u periodu Y 13000 ja dve placam koliko?- 17000- dokle vazi akcija- do sutra u 20h- hvala dovidjenja- dovidjenjadanasnji razgovor u poslovnici- dobardan- dobardan- dosao sam da kupim kartu za destinaciju X u periodu Y. juce mi je telefonom receno da to kosta 17000- samo da proverim- ...- izvinite ali nemamo vise to u ponudi- rasprodalo se?- ta ponuda jeste ali mozete uzeti ovu od 22000- ne razumem? popunjen je let za period Y? ne vazi vise ponuda 2 za 1?- pa ne, vazi ponuda i ima mesta za period Y ali vise nemamo ponudu za 17000 vec za 22000- pa sta se promenilo?- pa nema vise osnovne ponude od 13000 vec je danas 16000- hvala lepo, pusite kurac- hehe
Link to comment
poserem im se u sve.cena koja je juce recena preko telefona, danas vise nije vazila vec je bila 50E veca.
Pa tako ti je svuda - nisi valjda ocekivao da ce sva sedista na svim letovima tokom promotivnog perioda biti po istoj ceni?http://baetzler.de/humor/airline_paint.html@Kayser Hvala! :lolol:
Link to comment
Jucerasnji razgovor telefonom:
JMS će bolje znati ali mislim da cenu između razgovora i posete poslovnici ne podiže niko od zaposlenih u kompaniji, sve je u nadležnosti odgovarajućeg softvera koji prati prodaju i automatski koriguje cene.
Link to comment

ja mislim da je avio industrija jedina sa toliko fleksibilnim cenama, i nikad mi nece biti jasno kako ljudi to uzimaju zdravo za gotovo.da ih neko tako drka za autobuske karte, polupali bi saltere, a za avione je to OK.

Link to comment
ja mislim da je avio industrija jedina sa toliko fleksibilnim cenama, i nikad mi nece biti jasno kako ljudi to uzimaju zdravo za gotovo.da ih neko tako drka za autobuske karte, polupali bi saltere, a za avione je to OK.
Ovde je isto za vozove. U standardnoj klasi, od mog sela do Londona karta moze da kosta od £11.50 pa do preko £200, u jednom smeru.
Link to comment
Ketering: na letovima do dva sata kafa i užina (proja, đevrek, perece, pogačice, mekike, pita, burek). Na letovima između dva i tri sata užina ili ručak (zavisno od doba dana) uz kompletan bar servis sa sokovima i alkoholnim pićima. Na letovima preko tri sata pun obrok sa mogućnošću izbora, uz kompletan bar servis. Ketering će u velikoj meri biti "srpski" tako da će se na dužim letovima za ručak/večeru služiti sarma, punjene paprike, punjene tikvice, leskovački roštilj, karađorđeva, prebranac, podvarak,đjuveč i mućkalica. Doručak će biti kontinentalni ili srpska varijanta sa burekom, kačamakom i projom. U bar servis biće uključena šljivovica :D
Mogu samo da zamislim na šta će da liče i kakvog će ukusa biti navedeni "serbichen" specijaliteti. Kremirani zaleđeni burek k'o u je-ne-a, sarma i prebranac direkt iz studentske menze u Đušinoj. A kad avionom počne da se širi miris podgrejanog podvarka i punjenih paprika, odelo ima da mi smrdi kao da sam provirio u neku pečenjaru na ibarskoj.Kakva bre Air Serbia, biće to prava Air Kafana™. Nisu još ni poleteli, a već su počeli sa srbovanjem.
The name of the first A319 will be known tonight. It will be after a famous living Serb.
Lepa Brena bi bila pun pogodak. Sa zvučnika neka ide "Mile voli disko" dok narod krkači sve u šesnajes.
Link to comment
zaboravio sam da napomenem da mi je u telefonskom razgovoru receno i da se cene nece menjati dok traje 2 za 1 akcija.
Sta su ti kazali danas, kada si im to rekao?Kad su voljni, ljudi iz avio kompanije mogu da bukiraju karte u raznim klasama [to je kod tebe bio problem, da su prodali sve u nizoj klasi, pa ti nudili kartu iz sledece].Mene su juce rebukirali na nekim Lufthansa letovima na oneway karti u klasi koju ne mozes da kupis u toj istoj klasi, Edited by jms_uk
Link to comment
zaboravio sam da napomenem da mi je u telefonskom razgovoru receno i da se cene nece menjati dok traje 2 za 1 akcija.uglavnom, nek jedu govna
Nema zapravo niceg cudnog tu - nije se promenila cena za klasu "K_1", za koju vise nije bilo mesta, pa su vam nudili za klasu "K_2" (pretpostavljam)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...