Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Zajebavaš sa ovim keteringom? :D Ludilo!
Поред овог ми није ни битно да погледам шта је то ИФЕ и да ли се маже на леба или сипа у трактор.Кад сам 2005. као гастарбајтр долазио кући на летовање, од Париза до Тесле, није нека дужина лета, ЈАТ је сервирао такву ужину да сам се осећао као да сам већ стигао кући. Те мало пршуте, мало кајмака... ови сад обећавају, скоро да ми дође да негде одем само због тог осјетћаја. А и надам се да ће издржати бар коју годину пре него што се покваре.
Link to comment
Ketering:
opala! :s_w:šteta samo što ja letim uvek do 2 satabtw a to izgleda više neće biti sokova na letovima do 2 sata? :(btw2 izgleda ništa od letova za Španiju?
Link to comment
btw a to izgleda više neće biti sokova na letovima do 2 sata? :(btw2 izgleda ništa od letova za Španiju?
Što se tiče sokova, tako izgleda. Ali sačekajmo da jeroplani polete pa ćemo videti.Španija je na dugačkom štapu jer niti ima neku značajnu iseljeničku bazu niti je hub za transfere preko okeana. Možda bude nekih sezonskih linija preko leta ali ako lowcosteri do sada nisu uskočili to verovatno znači da je potencijal tržišta veoma slab.
Link to comment

Moji strahovi su se obistinili - Air Serbia će svakom avionu dati ime. Ime ovog prvog A319 ćemo saznati danas, po objavljivanju očekujem građanski rat diljem interneta i barem tri permabana na PPP.

Link to comment
Moji strahovi su se obistinili - Air Serbia će svakom avionu dati ime. Ime ovog prvog A319 ćemo saznati danas, po objavljivanju očekujem građanski rat diljem interneta i barem tri permabana na PPP.
The name of the first A319 will be known tonight. It will be after a famous living Serb.PPV!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...