Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

Оде у историју и она Чорбина песма где каже: "чекају те доле таксисти код ЈАТ-а".
Није него ће ваљда то да се зове "код Ер Србије"? Па ми смо забетониране присталице старих назива... ја још нисам научио пола нових назива улица, јер их слабо ко и користи. Треба да прође бар 15 година да се нов назив нечега прими како ваља, а дотле ће ионако да то сруше, прекрсте поново или врате неки од старих назива.
Link to comment

Poslali su me sa putovanja ovde :).Uglavnom, Air Serbia ima neku akciju - dve karte po ceni jedne. Za drugu kartu se placa samo taksa. Ponovo otvaraju onu Jatovu poslovnicu u Bulevaru pa samo tamo vazi ova ponuda.I da, ovo vazi jos samo sutra. Danas sam se nasla tamo i bilo je bas puno ljudi, cak se napravio red ispred.

Link to comment

Jesu li u poslovnici prodavali te promotivne karte?Po forumima kruži informacija da će promocija trajati dva dana nakon puštanja u rad novog sajta, a to je u planu danas tj noćas....

Link to comment

promocija radi i na Jatovom sajtu. za 2 karte cena je kao za 1 kartu.edit: ne, ne radi, ja sam debil

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Da, prodavali su u poslovnici u Bulevaru. Kazu tamo da ne moze na sajtu, vec mora kod njih. Navodno, na sajtu ne postoji opcija da druga karta bude nula ili nesto slicno tome. Objasnjavala je neka teta tamo, ali nisam bas pazljivo slusala. A vazi do sutra uvece.

Link to comment

da li moraju da se imaju pasoši prilikom kupovine ?i gde ima spisak letova za koje važi promocija ? to je ona slika koju je beowl kačio na prošloj strani ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment
09.20: Yesterday’s promotional ticket sale, allowing passengers to book two tickets for the price of one, has produced a lot of buzz among the public, forcing the airline to send extra staff to its newly opened sales office in Belgrade to deal with the crowd. The promo sale, which will last until Saturday, is available for passengers booking their tickets at the sales office or over the phone.
Link to comment

Danas је promocija kompanije i usluge na aerodromu. Ukratko:Flota: A319 će nastaviti da stižu jedan po jedan, do marta će ih biti 8. Zatim se priključuju 2 A320 i uz postojeća 4 ATR-72 to će u aprilu biti flota od 14 letelica (plus nekoliko matorih B733 koji će preko leta raditi čartere a do tada će im biti renoviran enterijer). Terminal 1 na BEG biće rekonstruirsan i koristiće ga isključivo Air Serbia i Etihad.IFE: na žalost IFE sistem neće biti ponuđen u ekonomskoj klasi, čak ni na najdužim letovima (AUH). IFE u biznis klasi će imati standardnu ponudu filmova, TV kanala i muzike, uz iPad na svakom sedištu.Ketering: na letovima do dva sata kafa i užina (proja, đevrek, perece, pogačice, mekike, pita, burek). Na letovima između dva i tri sata užina ili ručak (zavisno od doba dana) uz kompletan bar servis sa sokovima i alkoholnim pićima. Na letovima preko tri sata pun obrok sa mogućnošću izbora, uz kompletan bar servis. Ketering će u velikoj meri biti "srpski" tako da će se na dužim letovima za ručak/večeru služiti sarma, punjene paprike, punjene tikvice, leskovački roštilj, karađorđeva, prebranac, podvarak,đjuveč i mućkalica. Doručak će biti kontinentalni ili srpska varijanta sa burekom, kačamakom i projom. U bar servis biće uključena šljivovica :DPromo karte do danas u ponoć: ne mogu se kupiti na sajtu već samo u poslovnici ili telefonskom rezervacijom.Tokom dana će se žurci priključiti već uhodani trio Hogan-Kondić-Veber. Biće i potok. Sve informacije preuzete su odavde.

Edited by beowl
Link to comment
da li moraju da se imaju pasoši prilikom kupovine ?i gde ima spisak letova za koje važi promocija ? to je ona slika koju je beowl kačio na prošloj strani ?
Promocija važi sa sve Jatove destinacije (ono što sam okačio su bile samo nove, niže cene za neke destinacije) s tim da ništa ne može da se uradi online. Jedino u poslovnici ili telefonom. I moguće je da ne važi u periodu novogodišnjih/božićnih praznika. Edited by beowl
Link to comment
da li moraju da se imaju pasoši prilikom kupovine ?i gde ima spisak letova za koje važi promocija ? to je ona slika koju je beowl kačio na prošloj strani ?
Ne traze pasos. Zapravo, ne traze nista, samo da platis kartu.A ne znam za spisak letova, mislim da moras kod njih da se informises. Nisam sigurna, ali mislim da je za sve letove do marta. Edited by pop-up
Link to comment
Danas је promocija kompanije i usluge na aerodromu. Ukratko:Flota: A319 će nastaviti da stižu jedan po jedan, do marta će ih biti 8. Zatim se priključuju 2 A320 i uz postojeća 4 ATR-72 to će u aprilu biti flota od 14 letelica (plus nekoliko matorih B733 koji će preko leta raditi čartere a do tada će im biti renoviran enterijer). Terminal 1 na BEG biće rekonstruirsan i koristiće ga isključivo Air Serbia i Etihad.IFE: na žalost IFE sistem neće biti ponuđen u ekonomskoj klasi, čak ni na najdužim letovima (AUH). IFE u biznis klasi će imati standardnu ponudu filmova, TV kanala i muzike, uz iPad na svakom sedištu.Ketering: na letovima do dva sata kafa i užina (proja, đevrek, perece, pogačice, mekike, pita, burek). Na letovima između dva i tri sata užina ili ručak (zavisno od doba dana) uz kompletan bar servis sa sokovima i alkoholnim pićima. Na letovima preko tri sata pun obrok sa mogućnošću izbora, uz kompletan bar servis. Ketering će u velikoj meri biti "srpski" tako da će se na dužim letovima za ručak/večeru služiti sarma, punjene paprike, punjene tikvice, leskovački roštilj, karađorđeva, prebranac, podvarak,đjuveč i mućkalica. Doručak će biti kontinentalni ili srpska varijanta sa burekom, kačamakom i projom. U bar servis biće uključena šljivovica :DPromo karte do danas u ponoć: ne mogu se kupiti na sajtu već samo u poslovnici ili telefonskom rezervacijom.Tokom dana će se žurci priključiti već uhodani trio Hogan-Kondić-Veber. Biće i potok. Sve informacije preuzete su odavde.
Zajebavaš sa ovim keteringom? :D Ludilo!
Link to comment

Ako ExYU laže onda i ja lažem :whistle:Super je što pod "snacks" ne podrazumevaju grisine i krekere već neku krštenu užinu. Deluje kao sasvim pristojan i pošten on-board product, da ima IFE u ekonomskoj klasi bilo bi totalno zakivanje ali ako budu ponudili dobre cene karata nikog neće interesovati IFE (osim možda na najdužim letovima tipa AUH, BEY, CAI, TLV).Biznis klasa je vrhunska za ovaj deo sveta, političari ima da se nauživaju na letovima.Dobar početak i nadajmo se da će vremenom ići sve bolje.

Edited by beowl
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...