Jump to content
IGNORED

Avijacija u Srba i regionu


nesha taxista

Recommended Posts

ladno si se već vozio AirSerbijom?
:lol: Nisam [jos] - ono sletanje sto sam pominjao za vikend je bilo sa ovdasnjim lokalcima - BA.Ovo je neko koga znam, pa samo na brzaka preneo.
Link to comment

Da otvorimo neki poll da glasamo da li će Jms biti putnik na prvom transatlantic letu Air Serbia-e kad/ako bude bio?Ja kažem da će biti, čak i ako samog leta ne bude. :lolol:

Link to comment
jel postoji negde podatak zasto jms leti toliko a da nije narusavanje RL termsa o polisi?
nadam se da mi neće zameriti ovo maleno otkrivanje - skoro sam pola sata ubeđivala jednog drugog forumaša da jms NIJE stjuart. ni pilot.jedva ubedih čvrstim argumentima. Edited by Tihajeza
Link to comment
jel imas predstavu koliko si milja/kilometara preleto do sada?
Ne racunajuci nekoliko letova unutar SFRJ krajem 70-ih i 80-ih,od pocetka 1997 do prosle subote:Flight Distance 506,166 km Flight Duration 748:14 h No. of Flights 369
Link to comment
Једва чекам да упознам господу која се презивају Пића и Кафа.
Mene zanima kakva je to 'duboka' negazirana voda :D
Link to comment
Ne racunajuci nekoliko letova unutar SFRJ krajem 70-ih i 80-ih,od pocetka 1997 do prosle subote:Flight Distance 506,166 km Flight Duration 748:14 h No. of Flights 369
ja vodim evidenciju od decembra 2010 na sajtu koji sam video od tebe naravno.verovatno sam omasio da upisem neke letove, ali vecina je evidentirana.za nepune 3 godine sam nakuckao:Flight Distance 269,762 km Flight Duration 357:18 h No. of Flights 108udarne godine su mi bile 2005-2009 dok kinezi nisu uveli brze pruge, a ja aktivno upoznavao trziste na koje sam stigao da radim. sada gledam da putujem vozom ako nije preko 5-6hsmejurija je sto i pored silnog letenja, prvo sam bio bez kartice za milje, a kad sam je vec uzeo nisam se jos uvek kvalifikovao ni za srebrnu, jos uvek sam plasticni clan. cesto zaboravim dati na cekiranju ili letim sa nekim nesvrstanim kompanijama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...