Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

To je to, isti kao moj samo mat. :thumbsup: Pogledaj na Anandu i notebookchecku, kontrast oko 900, kutevi gledanja fantastični za klasični TN, a sve to možeš vidjeti i svojim očima. High end kažu, bogme i je.Uzima manje RAMa? Grr :dry:Treće, nisam te pitao za verziju... Nego kako se riješit krepwera. Meni je najbolji način bio baš taj, pobrisati particije i krenut ispočetka.. :happy:

Link to comment

Ako već tražiš neki lap koji baš i nije na prodaju, bolje si složi neki lap kod Clevovih buildera ili resellera, Schenkera, Eurocoma, Malibala i sl.. Alienware žestoko naplaćuje taj primijum.

Link to comment

PC Practic i Gigatron su imali neke modele notebook-ova u ponudi. Verujem da se može i poručiti neki poseban model...

Edited by wall
Link to comment
PC Practic i Gigatron su imali neke modele notebook-ova u ponudi. Verujem da se može i poručiti neki poseban model...
traže i bubreg uz novčanu nadoknadu. izbegao bih lihvarske domaće kompanije... pre bih da posložim konfiguracijicu kako ja hoću, videću ovo što roger savetuje.
Link to comment

Ja gledam price/performance, featureset i build quality. Totalno ste me krivo procijenili, ja više ne apgrejdam do 14nm, a možda ni tada. Sve ovo u međuvremenu me baš ne dira, ovo pišem pun kastmer satisfekšna! ^_^

Link to comment
Ja gledam price/performance, featureset i build quality. Totalno ste me krivo procijenili, ja više ne apgrejdam do 14nm, a možda ni tada. Sve ovo u međuvremenu me baš ne dira, ovo pišem pun kastmer satisfekšna! ^_^
Ma da. Svi znam o čemu se radi kada se počne gledati uloženo/dobijeno, kvalitet izvedbe i tako. Srbin pobediJo! :s_c:Još tičer da zakuca poslednji ekser i to je to.Malo ozbiljnije, drndam hp 8730 neke dve godine, mislio uzeti nešto ali ne da nemam potrebe nego bi bilo besmisleno... Da li se promenilo to za šta mi treba (a nešto ne vidim) ili nisam u stanju da primetim slabosti... Edited by wall
Link to comment
traže i bubreg uz novčanu nadoknadu. izbegao bih lihvarske domaće kompanije...
Da, nije da mi nije padalo na pamet, ali kad sam video cene pao sam na guzicu...A onaj od 3000€ koji ima stari i7, ne ovaj noviji je posebna priča... Ja ne mogu da verujem da je to neko u Srbalja i zaista naručio...Uzgred, kako je zajebano kopirati 7-8 godina rada, slika, filmova na drugu mašinu... Ceo dan se danas jebavam, nisam ni na pola... Edited by radisa
Link to comment
Ja ne mogu da verujem da je to neko u Srbalja i zaista naručio...
Kupio moj komshija, tj. njegov sin, tj. on za sina.Preduzimach, pun ko' shipak, pitao me (bukvalno) "gde da kupim laptop za preko 3000 eur?"Uzeo i7Aliena, nije mogao da ceka da Gigatron dotera iz NS, nego seo u kola i otisao tamo po njega...
Link to comment
  • 2 weeks later...

evo mene sa lapatopom prvencem. inspirisao me april na inspirion ^_^ i7 sve isto, ssd ce da priceka i 15.6" jer sam odlucila da ga spojim na giant monitor kada zatreba.bombonica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...