Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

deinstalirao, restartovao, sistem ga uredno prepoznao, mis radi.sad sve izgleda isto, videcu za neko vreme da li ce da "prekine vezu".

Link to comment

nema power management ni sada, ali za ovih par sati nije pravio problem.stoga je prolazni rezultat taj da je reinstalacija hub-a i ponovno prepoznavanje misa resilo problem.bemliga

Link to comment
Doslo je vreme da se oprostim od svog 8 god starog desktopa i da predjem na laptop.Zanima me vase misljenje o ovom HP,taj mi se nekako najvise svideo mada sam otvoren i za druge predloge u tom cenovnom rangu?http://www.itsvet.com/proizvod/hewlett-packard-pavilion-g7-1226em-a2d54ea-intel-core-i5-2430m-2.4ghz-6144mb-750gb-dvdrw-17.3''-led-hd-freedos/comp_comp_laptop/15/7325
Церка и ја смо издрндали два хапеа, од цега 1 павилјон и 1 таблет, оба из 2007. Било је неколико зајеба, прво са оним поврацајем (посалјес уредно баркод и рацун, а они јаве да ниси послао једно од та два, а сад висе немас баркод јер си га послао... дјубрад, нек им преседне тих $100), па је онда на таблету, наравно по истеку гаранције, отисла матицна плоца јер се безицна мрезна прегревала... среца па смо умели сами да заменимо плоцу. Хапе (фирма) наравно не признаје ниста и праве се луди. Онда је код мене поцела полако да одлази видео кантица, кад се масина охлади она изгуби контакт. Дигао руке, прелазимо на било ста само не хапе. Нек су не знам какви техницки, фирма се опако прозгадила.
Link to comment

A šta ako je problem u mišu.... ne bi trebao da je u bios problem. Opet mislim da je u pitanju neka suluda šema za uštedu energije preko usb porotova i da sistem zaboravi koji je od njih živ... ali ko zna... pokazalo se da 100 kompova 100 ćudi...dočim 100 žena...jedva čekam vikend. :(

Link to comment

Moguce i da je do misa, no nemanje power mgm taba opet upucuje na ovo prvo...Napipacemo sta je, makar dosli do reinstalacije windowsa :D Ja sve mislim danas petak. <_<

Link to comment

aj probaću kad se vratim u stan uveče, pa javljam.prvo ću da overim bios podešavanja, just in case.ne znam da li sam pojasnio, kada miš prestane da radi, dovoljno je da izvadi kabl i ponovo se ubaci i on proradi, na neko vreme. dakle, 99% vremena on u stvari radi ali to neodazivanje neopevano smara.

Link to comment

probao sa regedit opcijama i nista. usput se sjebao i operin iconhandler ali to sam vratio da bude kako treba.sve vreme pored misa je bio ukacen i fles koji sija kad je ukljucen i on radi non-stop. valjda treba da zakljucim da je onda problem u misu :huh:

Link to comment

Trebalo bi ali opet, gde su power manag. tabovi za USB...?Ja bih da mi to lepo srusimo pa ponovo. :D E to me seti na Win98 i tastatru koja nije htela da radi sa jednom plocom... :isuse: Ceo dan sam instalirao, podesavao, bajao, prionosio zrtve bogu hardvera...

Link to comment

nema teorije da se sada akam sa reinstalom.možda za par nedelja, kad pozavršavam poslove. ovako, samo izvučem usb i vatim ga ponovo i radi, do sledeće prilike. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...