Jump to content
IGNORED

Ljaptop


Musharaf

Recommended Posts

Od Medeljinskog kartela za desetogodišnjicu uspešne saradnje? Ja od poslovnih partnera (čitaj: džibera koji valjaju materijal) eventualno zabodem USB od 512 MB i neki zubati kalendar.

Link to comment
Od Medeljinskog kartela za desetogodišnjicu uspešne saradnje? Ja od poslovnih partnera (čitaj: džibera koji valjaju materijal) eventualno zabodem USB od 512 MB i neki zubati kalendar.
jesam neobaveshtena, priznajem - Medeljinski kartel? nemam pojma shta je a mozda bolje i da ne znam..od poslovnih partnera dobila digitalni fotoram, kako se vec kaze, i to od klijentaa proshle nedelje buket cveca i jednu kao skulpturu koju valja UNICEf, ime joj KINTAa ovo sam sama sebi kupila na poklon :( imamo nekoliko lenova thinkpad-ovi T60, R50, R51 u firmi i rade kao sat, najstariji ima 3-4 godine i nista mu ne faliovo malo cudo je kao pudrijera, S10e, baterija sjajna, evo je vec 3 sata bez problema, wireless hvata gde ostali ne mogu, divota Edited by msmodesty
Link to comment
  • 2 weeks later...

ljaptop radi kao traktor. verovatno je kuler u pitanju, posto je i prosli ljaptop koji sam koristio tako radio. prestane kad ga restartujem, ali cim ga malo cimnem ponovo pocne. jel trebam da ga nosim u servis ili da iskuliram?jel mozete da mi preporucite neki dobar servis u bgu? ne bih voleo da ga ostavim, pa da cekam nedelju dana da ga zavrse.

Link to comment
ljaptop radi kao traktor. verovatno je kuler u pitanju, posto je i prosli ljaptop koji sam koristio tako radio. prestane kad ga restartujem, ali cim ga malo cimnem ponovo pocne. jel trebam da ga nosim u servis ili da iskuliram?jel mozete da mi preporucite neki dobar servis u bgu? ne bih voleo da ga ostavim, pa da cekam nedelju dana da ga zavrse.
Ja znam da PC Klinika nije losa...par puta sam im nosio staru masinu i vrlo brzo i efikasno su je sredjivali...a bogami i povoljno :)Nalazi se u ulici Carice Milice....cini mi se broj 9...
Link to comment
Verovatno je problem prasina koja se skupila na hladnjaku. Neki racunari imaju lak prilaz do hladnjaka. Probaj da nadjes na netu uputstvo za otvaranje tvog lapota i ako nije komplikovano, otvori ga sam i ocisti prasinu. Kad si vec tu, pogledaj u kakvom je stanju pasta na procesoru. Ako je suva, skini je i stavi novi sloj. Pasta u tubi koja ce ti trajati duuugo kosta oko 500 dinara, a procedura je jednostavna. Ciscenje u PC klinici kosta 2000 dinara. Ocisti sam, potrosices mnogo manje vremena i ostace ti nesto novca da platis bilijar nakon sto te oderem.Nisam zadovoljan uslugom u Klinici. Ljubazni su, brzi i sve to, ali su pogresno dijagnostifikovali kvar na masini koju sam odneo i odredili losu terapiju, pa je pacijent nekoliko dana nakon opravke neslavno preminuo.
jesi lud, gde smem ja to sam da radim?! nego, imam jednu ludacku ideju. vidim da ima puno mrvica ispod tastature, a siguran sam da je tako i u onom delu gde izduvava. jel smem da ukljucim usisivac i da pokusam na taj nacin da ocistim?! jel postoji opasnost da sjebem nesto i jel mislite da bi imalo efekta?
Link to comment

bio sam danas u pc klinici. cim su videli da je lapot hp dv 9000, rekli su mi da je cela ta serija katastrofa i da prodam kompjuter. kazu da ne smeju da otvaraju kompjuter posto je velika sansa da uopste vise ne proradi. objasnili su mi zbog cega je ta serija losa i rekli mi da im se javilo milion ljudi koji imaju iste probleme. najveci problem je sa gafickom karticom. ja do sada nisam imao taj problem, ali covek kaze da ce se to pre ili kasnije desiti. bas sam se skenjao.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Kupujem laptop. 99% vremena ce biti na radnom stolu, a najvaznije je da bude pouzdan i potraje 2-3 godine. Molim da mi se preporuce neki modeli od znalaca sa ovog topika - do 55k dinara. Bacio sam pogled u comtradeu dok sam overavao tc usce, ali su u pitanju toshiba i hp, koji su izgleda "kante". A DellVostro 1510 , Fujitsu [siemens amilo], Toshiba Satellite A300-21C, MSI [ex610x, koji je spominjao Idioteque], Lenovo 3000 N200 (TY2EBCD), Acer Aspire 5530 [to otprilike daje pcberza kao rezultat na zadatu cenu]?

Link to comment
jesam neobaveshtena, priznajem - Medeljinski kartel? nemam pojma shta je a mozda bolje i da ne znam..od poslovnih partnera dobila digitalni fotoram, kako se vec kaze, i to od klijentaa proshle nedelje buket cveca i jednu kao skulpturu koju valja UNICEf, ime joj KINTAa ovo sam sama sebi kupila na poklon :( imamo nekoliko lenova thinkpad-ovi T60, R50, R51 u firmi i rade kao sat, najstariji ima 3-4 godine i nista mu ne faliovo malo cudo je kao pudrijera, S10e, baterija sjajna, evo je vec 3 sata bez problema, wireless hvata gde ostali ne mogu, divota
U, je...ja bas razmisljam o toj masinici, tj. supruga zeli da poseduje nesto od 10 inca, a ovaj malis mi se cini kao jako dobra kupovina za nekih 270 evra. IdeaPad S10e mu je pun naziv, zar ne? 160 Gb hard...
Link to comment

missim, nemoj pogresno da me shvatis, moja se zadovoljila sa 8.9" :cry: (Acer, mogu da ti posaljem model kad se vrnem; prezadovoljna je konfiguracijom)

Link to comment

Vrlo sam blizu kupovine Lenovo IdeaPad S10 (ne mogu da čekam dual-atom i bolju grafiku). Da li neko ima iskustva sa Acer Aspire One D150 (kao skuplju alternativu)? Kakav je, u stvari, taj procesor, Atom N270, da li će mi raditi Fotošop?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...