Jump to content
IGNORED

SUV- dobri na asfaltu i malo van njega


Zizou

Recommended Posts

8 hours ago, askeladden said:

Karavani 4x4,Golf,Octavia ,Passat ili chak Leon GT umesto tih manjih do srednjih SUV?

 

Uvek.

 

 

Link to comment
11 hours ago, Lancia said:

Kod mene na putu su najzajebaniji razvozaci robe u kombijima, po naselju su nesnosni klinci sa starim GTI Golfovima.

 

I ovde su poludeli u poslednje vreme... usta ih bolela. Pre neki dan guzva na autoputu, car se nabio iza jednog s tranzitom, svira, sece trake ko lamborgini da vozi

  • Haha 1
Link to comment
23 minutes ago, ZokiAsov said:

 

I ovde su poludeli u poslednje vreme... usta ih bolela. Pre neki dan guzva na autoputu, car se nabio iza jednog s tranzitom, svira, sece trake ko lamborgini da vozi

Adrenalin momci. Moram da priznam, osim brzine, ne prave saobracajne greske.

Link to comment

Hteo sam da napišem da se slažem da su oni najgori, a u stvari me nervira to što voze prebrzo kao i ja, pa se stalno trkam s nekim pik-apovima koji idu 115 tamo gde je ograničenje 80.

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

Hteo sam da napišem da se slažem da su oni najgori, a u stvari me nervira to što voze prebrzo kao i ja, pa se stalno trkam s nekim pik-apovima koji idu 115 tamo gde je ograničenje 80.

Ti si moj covek :lolol:

  • Haha 2
Link to comment

Malo da trolujem, znam momka ovde, zovem ga Mosca, u prevodu Muva, taj vozi furgon ko poludeo, narandzasti, prava paklena pomorandza, inace je redovan takmicar u triatlonu, kad nosi robu, trci sa njom u rukama, dok ceka na pecatiranje, skace u mestu. 

Edited by Lancia
Link to comment
3 minutes ago, Eleniko said:

amfetamini, ko i svaki bilder

O jebemu, ljubim te, ne pricaj napamet ko moja komsinica, ima jednostavno ljudi a ovde kod mene koliko hoces, koji zive ultra sportski, ne da nisu pipnuli nista od hemije, nego ni casicu alkohola. 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
16 hours ago, askeladden said:

Nego Mitsubishi Outlander sa 2.0 motorom iz 2010-12.Vredi li chemu?

 

Ja sam vozio 2011 godište. Benzinac, automatik. Ostao mi u lepom sećanju, nisam imao nijedan problem.

  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, askeladden said:

Nego Mitsubishi Outlander sa 2.0 motorom iz 2010-12.Vredi li chemu?

trebalo bi. dizel ili benzin? ovaj sto meni radi mitsubishija ga dosta ceni, svojevremeno ih je uvezao brdo.

Link to comment
2 hours ago, Grunf said:

trebalo bi. dizel ili benzin? ovaj sto meni radi mitsubishija ga dosta ceni, svojevremeno ih je uvezao brdo.

Dizel.Ne mogu burazera da motivisem ka benzincu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...