Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

Jeli Paspalj bio baš prvi kako novinar sugerira koji se od naših otisnuo preko bare?

Mislim da nije. Znam da je Krešo bio drafiran ali je izabrao povratak u Zadar, ali po sjećanju mislim da je bio neki igrač iz bivše Yu (centar?) koji je mislim bio prvi i skupljao otpatke po NBA-u. Sjećam se toga još iz časopisa Koš.

Link to comment

Babić je otišao sezonu posle Divca (sezona kad je i Stojko otišao u Boston), Prvi Evropljanin van koledža je valjda bio Georgi Glučkov '86. Krešo je bio draftovan, ali se vratio u Zadar. Tako da su Paspalj, Divac i Dražen bili prvi iz Yu, a iste sezone su otišli i Runi i Volkov u Atlantu.

Link to comment

Vidiš što je pamćenje, nekako ti neke slike ostanu urezane u sjećanje koje možda nisu baš hmmmm... skroz točne. ^_^

A ta njegova slika u crnom dresu sa brojem 00 i priča o teškom kruhu preko bare mi je baš ostala negdje u kutku mozga trajno urezana, iako nikad prije ni poslije nisam čuo ništa o njemu.

Inače da li se mogu naći negdje na bespućima interneta stari brojevi magazina Koš?

Nešto pohvatam na Yugopapiru od tih starih stvari, ali Koš nikad nisam propuštao i imao kompletnu kolekciju koja mi se zagubila tokom rata.

Edited by Mister No
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...