Jump to content
IGNORED

Nostalgija


MrX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

gledam ovu seriju o lejkersima 80-ih i ne razumem kako neko ovoliko mrzi dzeri vesta? il scenarista il produce ti.

prikazali su ga kao alkosa i naj najveceg jadnika u kosarci svih vremena.

u cemu je fora?

ima li jos ovak ih " misljenja" o njemu?

Link to comment

uhh al sam voleo te lejkerse ( bindzujem ovu seriju dok mogu hehe)

bile su kartice svijet sporta sa karimom koji kuca preko nekog tamo a posle sam doznao da je to bio mozda 1 od najvecih centara sviju vremena mozis meloun.

pa pocinjem da peglam basket i dobijemo neki casopis od rahmetli ksj-a i tamo slika  medzika kako u vazduhu nesto rabota sa loptom i prica se  o rivalstvu sa leri brdom ( nisam ni znao kako on izgleda i to me je golicalo da saznam ( cuckin' fredi kruger)), 

bila je i slika stiva stipanovica mozda i gluckova.

mislim nisam nikad bio neki idolopoklonik ( osim oca do 14-e) a i vec sam ulazio u pubertet ( hm ipak sad kad se dohvatim secanja ovo je bilo 11-12)ali jos tad sam odlucio da navijam za lejkerse uopce ne razmisljajuci da je elej neki glavni dasa medj gradovima.

jos kad je divac potpisao a njega sam znao jos kao srednjoskolca u plavoj skolskoj mantiji, tu vernosti lejkersima nije vise bila upitna ( pored odveatnih epizoda koje su se otegle u dajrektrs kat apokalips nau)

naravno jedino partizan a sve ostalo( u vezi sporta i slicnog) je bilo nivo ispod.

LoL

 

ove zagrade mi izgledaju kao zapete

  • Hvala 1
Link to comment

- Mama, jel možemo da trejdujemo za Donovana Mičela?

- Ne možemo sine, imamo već jednog Donovana Mičela kod kuće

 

Donovan Mičel kod kuće:

 

Spoiler

 

Edited by goofs
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...