Jump to content
IGNORED

POGODI FILM


Mr.Smith

Recommended Posts

:rolleyes: Ma daj, evo naterala si me da kao protivnika emotikona stavim jedan, ako već u prethodnom postu nisam.Postavljaj nešto, vidiš da svi čekaju na to. Po mogućstvu nešto krvavo.
Evo za moju kaznu a tvoj uzitak. Em, krvavo (i to u ovim kadrovima zene i deca), em azijsko :)vlcsnap-1514539.jpgvlcsnap-1514721.jpgvlcsnap-1516067.jpg
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    342

  • kobni zelaya

    243

  • uliks

    201

  • korindjar

    200

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da će antigooglovanjskakomisija u sastavu Constanza, Boogie i Mr. Smith morati da reaguje ovim povodom.
... googleing is not a mortal sin, but a sin of weak flesh and feeble mind...three graces will do it...edit...he, azijski filmovi...hteo bih da vas pozdravim sa jednim 'good luck and good night'... Edited by Mr.Smith
Link to comment

Ahh, krv, nasilje, ostrice ... podseca me na moje brijanje ... thx, but no thanks ... dovoljno sam istraumiran alreadyCurse on my gentle skin and thick macho beard ! <_<

Mislim da će antigooglovanjskakomisija u sastavu Constanza, Boogie i Mr. Smith morati da reaguje ovim povodom.
Errrrmmm, ddaaa, i Bugi je uvek za fair play ... right ... :rolleyes:
Link to comment
... googleing is not a mortal sin, but a sin of weak flesh and feeble mind...three graces will do it...
Inache se klonim tog greha, ali bilo je jache od mene.
edit...he, azijski filmovi...hteo bih da vas pozdravim sa jednim 'good luck and good night'...
Obichno i ja reagujem ovako, a sad postavljam to. :mellow: Mada sve je po starom, niko ne pogadja :)
Ahh, krv, nasilje, ostrice ... podseca me na moje brijanje ... thx, but no thanks ... dovoljno sam istraumiran alreadyCurse on my gentle skin and thick macho beard ! <_<
Pazi da ti se ovo ne desi dok se brijesh:vlcsnap-2013041.jpgvlcsnap-2011594.jpgI josh jedna slikicavlcsnap-2011888.jpg
Link to comment

Ok,ovaj mali definitivno nije Poslednji Kineski Car ... :) Film je ocigledno Japanski,samo jos da se setim u kojim sam sve filmovima gledao ovog glumca....aj neki hint.... :)

Link to comment
Mislim da će antigooglovanjskakomisija u sastavu Constanza, Boogie i Mr. Smith morati da reaguje ovim povodom.
Kao predsednik gore^^^pomenutog, a veoma uvaženog tela, izjavljujem da prihvatam aklamacijom ono što izjaviše ostali drugovi-članovi The Komisije, guglovanje nije zabranjeno, ali ni poželjno. Ne znamo svi sve, a i to što znamo, krhko je, o, i veoma fragilno. :)
Shta bi sad?vlcsnap-2228571.jpg
Masho, kad Shozo traži hint(ove), znaj koliko je sati. :D
Link to comment
Kozure ?kami: Kowokashi udekashi tsukamatsuru
boze, kako ja vas nis` ne razumem kad pocnete ovako da divanite... ne umem cak ni da razlucim di prestaje ime reditelja i pocinje naslov filma... wink.gif
Link to comment
boze, kako ja vas nis` ne razumem kad pocnete ovako da divanite... ne umem cak ni da razlucim di prestaje ime reditelja i pocinje naslov filma... wink.gif
Stavim uvek originalan naslov filma,kako bi pri copy/paste opciji u searchu IMDba,odmah izasao trazeni naslov,jer Lone Wolf and Cub bi izbacio mnogo naslova. :) ......ali,jos uvek nisi potvrdila. :)
Link to comment
Stavim uvek originalan naslov filma,kako bi pri copy/paste opciji u searchu IMDba,odmah izasao trazeni naslov,jer Lone Wolf and Cub bi izbacio mnogo naslova. :) ......ali,jos uvek nisi potvrdila. :)
ne treba ja da potvrdim- vec masha. wink.gif inace to za original naslov- nije bila nikakva kritika, nego mi je svaki put prosto smesno koliko nemam pojma o azijskim filmovima uopste...
Link to comment
ne treba ja da potvrdim- vec masha. inace to za original naslov- nije bila nikakva kritika, nego mi je svaki put prosto smesno koliko nemam pojma o azijskim filmovima uopste...
Sorry Joshua. :) Znam da nije kritika,nego dajem objasnjenje da olaksam search. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...