Jump to content
IGNORED

POGODI FILM


Mr.Smith

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    342

  • kobni zelaya

    243

  • uliks

    201

  • korindjar

    200

Top Posters In This Topic

Posted Images

Heh :lol: ... indeed dobro ... cak stavise, toliko dobro da nisam uspeo da zavrsim download jednog zanimljivog filma koji sam planirao da postavim, pa moram da potegnem za ranije izvadjenim screenshotovima iz omiljenih filmova koji su mi vec na hardu My all time favourite (ne bi me iznenadilo da sam ga vec postavljao 2-3 puta):bscap0003xo5.jpgbscap0027ha6.jpgbscap0007rv2.jpgbscap0013du2.jpgPSSad se setih da jos uvek nisam vratio Nighthawks kasetu u video klub ... kolika li je kazna za 15-16 godina prekoracenja limita istog :blink:

Link to comment

Nisam gledao film, ulovio sam ga jedanput kasno na TCM i nikako da ga skinem. Hvala na podsećanju. :thumbsup:bscap000yx9.jpgUpravo se spremam da odgledam ovaj film, s toga jedna slika. Mislim da neće biti problem.Čak mi se javlja da bi kobni mogao brzo da reaguje.edit: zadatak

Edited by djenka
Link to comment
Ovi kadrovi mi deluju prejako, a vidim i da je na imdb-u visoko ocenjen. Kakav je?
10/10 u svim elementima (grafika/scenografija, muzika/soundtrack, prica/realizacija) Jedino je malo koreografija borilackih scena zapostavljena (vise izgleda kao balet nego prava borba) ali je ionako sjajna prica u prvom planuNe razumem kako iole normalan covek moze da poredi crno-beli film star 60 godina sa ovim remek delom :blink:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...