Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Ako je iko mislio da je Masters annoying, tek ce da vidi sa ovom novom...
Ovom koreja/kina/stagod?Mozda i nece biti tako strasno....BTW posle 2. epizode nije tako lose....
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Nesto i nisam odusevljen. Cak i ne vidim u kojem smeru bi ova serija krenula u nastavku osme sezone, a da se to sa smislom zavrsi bez nekih "prekretnih" trenutaka u poslednje dve epizode.

Link to comment

ja ne vidim sta je problem... dosta House humora, standardna postava, i voleo bih da se sezona i sa time i serija zavrsi lagano, nista bombasticno i sa nekim ludackim preokretima :)

Link to comment

Od svih kul likova ostao nam samo Forman.... pih!OK i Vilson ali bez njega, nema serije :D

moram u spojler mozda ima neko ko nije gledao prve dve!!

Link to comment

Ove dve epizode nisu loše, Haus je opet bezobrazan i drzak kao pre 6.i 7. sezone, ali naprosto ne vidim šta dalje sa ovom serijom. Što se mene tiče , mogli su da ga pošalju posle incidenta sa Kadinom kućom, u Patagoniju da proučava gnezdilišta pingvina.

Link to comment

Od svih kul likova ostao nam samo Forman.... pih!OK i Vilson ali bez njega, nema serije :D

moram u spojler mozda ima neko ko nije gledao prve dve!!

o likovima iz proslih:

u narednoj bi trebalo da se vrati 13 :wub: ali samo na kratko :( Taub i Chase dolaze u 5 ili 6... doktorka iz prve epizode ide isto u stalni cast uz ovaj smor od kineskinje

Link to comment
Ako je iko mislio da je Masters annoying, tek ce da vidi sa ovom novom...
Meni je Masters bila horor neizdrživi, dok mi je ova čak simpatična. Deluje normalno, za razliku od one "mlada sam i genijalno ružnjikava na geeky način da se klinke identifikuju, vidite kakve sve džempere imam" Mary Sue budale.A Trinaestica mora da se vrati nekako do kraja, ima date with kod House in Samarkand. Obećao joj je eutanaziju kad bude bilo vreme.
Link to comment

Bah, samo jedna epizoda... to znači ili neće biti nikakvog resolutiona po pitanju njene bolesti, ili će biti neko "choose life" sranje protiv eutanazije. Prosto ne znam šta je gore.

Link to comment
Meni je Masters bila horor neizdrživi, dok mi je ova čak simpatična. Deluje normalno, za razliku od one "mlada sam i genijalno ružnjikava na geeky način da se klinke identifikuju, vidite kakve sve džempere imam" Mary Sue budale.A Trinaestica mora da se vrati nekako do kraja, ima date with kod House in Samarkand. Obećao joj je eutanaziju kad bude bilo vreme.
ova je bre gora od Masters. prica kao robot, katastrofa potpuna...poslednje pojavljivanje 13 :( Olivia Wilde je jebeno savrseno :wub: plus glumi za 10 u odnosu na nove dve!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...