Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Hvala Milose, odgledah i ja epizodu.

I nije mi se preterano dopala. Nadam se da u sledecoj ipak House izlazi iz zatvora, nesto ne vidim kako bi meni bilo zanimljivo da gledam Housea u tim zatvorskim slucajevima, gde sa jedne strane leci ljude, a sa druge se kolje sa zatvorenicima. S obzirom da je nerealno ocekivati da se vrati nazad u istu bolnicu, ova sezona mi obecava da cemo ovu seriju zapamtiti po tome sto su je na kraju upropastili

Link to comment

Meni deluje da ce Haus nastaviti karijeru na privatnoj klinici, ciji ce vlasnik biti bogata doktorka koja je upravo dobila otkaz u zatvoru :fantom:

Major spoiler alert!

Malo drugacije ce biti:3.epizodaWith no definitive explanation for Benjamin's loss of consciousness and unresponsiveness to treatment, House pushes just the right buttons to recruit former prison doctor Jessica Adams to volunteer her time and expertise to the case.

Link to comment

u prethodnoj sezoni bilo je haus u mentalnoj bolniciovoga puta u zatvorusledeća će biti haus na fakultetuposle toga haus u penzijina kraju haus odlazi u raj i tamo se smara

Link to comment

Posle kraja prethodne, ja sam se nadao Houseu u baru na plaži na tropskom ostrvu. Pustio kosu i vezao u rep, nosi raskopčanu šarenu košulju, vozi džip i rešava (medecinske) zločine. Sekretarica mu je #13, a Wilson je vlasnik bara.

Link to comment

Šta ste se fiksirali na zatvor, koliko već u sledećoj

on izlazi iz istog i pojavljuje se na svojoj klinici, gde mu dozvoljavaju da nešto odradi. Pročitala sam ovaj sadržaj, danas, na TV.com

Edited by Arkadija
Link to comment

Sto bi rekla moja bolja polovina "Maja u bolnici... Maja u ludnici... Maja u zatvoru... maja..."Ali ipak je to Haus, trebalo bi da su smislili lep kraj serije, bolje nego da se ozenio Kadijevkom ili da je otisao u LA da bude profa na faxu.DJUZEPE, imas PM

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...