Jump to content
IGNORED

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Lisa Cuddy,ti si drolja! Kurvo neopevana!Gledao sam ovu usranu seriju do one sezone akda je Wilson, pošten i radišan čova, tragično izgubio onu Amber, jeste da je bila raskokana i kao neka fufa, ali valjda je bila dobra jebačica i imala ej dobru dušu a čim je rekla ne onom Houseu, onda je okej riba.I mislio sam da nastavim sa gledanjem serijala, ali sada kada sam saznao da su se karali Kadica i Hauz, jebo im mater scenaristima, a i gledaocima koji to volu, pa to je gore od Bigbradera i od gledanja Nemeša i Marijane kako prave makrami ispod čaršaFa.Kadice, kurvetino!pa gde ti je moral, profuknjačo, gde ti je osećaj za porodicu i čovečanstvo?!Imala si Wilsona na pladnju, fin čovek, samozatajan vredan i dobar stručnjak. Lojalan, good provider, role model, a ako je karao onu Amberovu, znači d aje imao i dole gde treba.A ti ... s onim narkomanom i manijakom da se ufatiš u kolo?!?!?Pa kurvetino, bem ti bolnice takve, to nisu bolnice već bordeli.Zbogom serijo Haus, kurvajte se bez mene. Tri sezone i previše je bilo.

Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

:blink: Ko tebi drma kavez? :huh:
Pusti, bori se čovek za moral i porodične vrednosti. To je ovih dana popularno :)Ajd da svučem i tu S08E01, pa da vidim da li se isplati dalje gledati...
Link to comment

Odgledah sezonu. Ja bih rekao da House nije uhapsen zbog onog upada Kadi u stan kao Lemmy u spotu Killed by death, jer se na pocetku vidi da Vilson ima povredjenu ruku, a tu su i vatrogasci i hitna pomoc. Rekao bih da je podmetnuo neku bombu u bolnicu ili nesto tako suludo.U svakom slucaju, ova osma sezona mi ne deluje obecavajuce, bice sigurno dobrih scena sa Houseom u zatvoru, ali prica ce verovatno oslabiti. Iskreno se nadam da se serija nece pretvoriti u Houseov Prison Break.

Link to comment

Definitivno je u zatvoru zbog upada, potvrđeno je u prvoj epizodi osme sezone. Wilson kao ima povređenu ruku zato što je pao na beton kad se ovaj zaleteo pored njega <_<Ja očekujem da će već od druge epizode biti van zatvora, mada nije baš sigurno.

Link to comment
Odgledah sezonu. Ja bih rekao da House nije uhapsen zbog onog upada Kadi u stan kao Lemmy u spotu Killed by death, jer se na pocetku vidi da Vilson ima povredjenu ruku, a tu su i vatrogasci i hitna pomoc. Rekao bih da je podmetnuo neku bombu u bolnicu ili nesto tako suludo.U svakom slucaju, ova osma sezona mi ne deluje obecavajuce, bice sigurno dobrih scena sa Houseom u zatvoru, ali prica ce verovatno oslabiti. Iskreno se nadam da se serija nece pretvoriti u Houseov Prison Break.
to je i moj strah...
Finale je OK, i bilo bi dobro da nema nastavka... otišao da živi u Meksiku ili gde god, svi ga mrze ali poštuju i tako ..Bojim se da će osmi serijal da se pretvori u "Prison Break"
Link to comment

Ma da, ti kadrovi nisu ništa previše bitno. Nekoliko puta House gleda koliko mu je još tableta ostalo (sve manje) i to svaki put fali iz nekog razloga.

Link to comment

Ne znam, ali meni je za sada ova kombinacija Housea i zatvora prilično dobra. :)"Belief implies a level of giving a crap that I am never gonna achieve." :Hail:

Link to comment

odlicna epizoda!malo zbog toga sto mi je nedostajao ovih par meseci, i takodje drugaciji pristup... videcemo kako ce otici cela sezona, ali ocigledno je da ce par epizoda jos, ako ne i cela sezona, biti u zatvoru

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...