Jump to content

House MD


jms_uk

Recommended Posts

Why this season of house suckssa vecinom se slazem [osim sto mislim da to uglavnom vazi, u vecoj ili manjoj mjeri, od cetvrte sezone na ovamo], s tim sto meni nijedan od ovih novih likova [taub, trtin i onaj indijac sto se ubio, zaboravih kako se zvao] nikad nisu bili nimalo zanimljivi. osim cutthroat bitch, ali ona je prerano zaginula. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Meni ne smeta toliko Taub i co. koji jesu losiji od Kameronice i co, ali mi smeta sto neke price nisu razvili, recimo odnos Kadi-Haus. Bas kad je postalo zanimljivo, oni su prekinuli i okrenili se Vilsonu i Hausu. Ali dobro, cak i sa padom kvaliteta, Haus je najbolja serija trenutno koja se prikazuje. Ako se pogleda Lost i njima pada kreativnost bas na kraju i ko zna sta ce smuckati u ove 3-4 epizode. Mene vise brine sta posle Losta i Hausa, posto su to dve najgledanije serije, po nekoj mojoj percepciji, kad one odu ostace velika praznina. Ako Haus nastavi i 7. sezonu morace nesto da dobro smisle da bi odrzali gledanost. Lori jeste harizmatican, ali i tu treba malo promena i nove kreativnosti.

Link to comment
Ali dobro, cak i sa padom kvaliteta, Haus je najbolja serija trenutno koja se prikazuje.
ukusi, i guess. to bi vazilo za prve tri sezone. ovo sad je meni prilicno loshe, sa izuzetkom poneke epizode, ni blizu najboljoj seriji koja se sad prikazuje, taman i da uzmemo da je kvalitet svih drugih serija nizak [a nije]
Link to comment

129 6-19 03/May/10 The Choice130 6-20 10/May/10 Baggage131 6-21 17/May/10 Help MeAko je verovati ovom sajtu ostadose nam jos 2 epizode i ova nocasnja.Trenutno gledam jako malo serija, a sto se tice Hausa sam prilicno neobjektivan :D Vise ne gledam slucajeve, nego njihove medjusobne odnose, a tu uopste nisu losi.

Link to comment

... i onda dodje ova epizoda :puke:pure bullshit.

jedino je karaoke scena, iako malo over the top, bila zabavna. ostalo uzas. chak je i scena sa houseom u lesbian baru bila skroz nezanimljiva. i da oce ubiti tauba vise

edit: cerka susan sarandon je rjetko iritanta osoba.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
... i onda dodje ova epizoda :puke:pure bullshit.

jedino je karaoke scena, iako malo over the top, bila zabavna. ostalo uzas. chak je i scena sa houseom u lesbian baru bila skroz nezanimljiva. i da oce ubiti tauba vise

Aaaa...are you kidding me? :blink: Epizoda bila extra! :D Pisijada! Imao je odvala sve u sesnaest. Ali krenimo od pocetka:

housemd6x19thechoice004.jpghousemd6x19thechoice005.jpgI, naravno, kraj:- I just want us to be friends.housemd6x19thechoice060.jpg- Funny. That's the last thing I want us to be.housemd6x19thechoice060.jpghousemd6x19thechoice060.jpghousemd6x19thechoice060.jpg

Takodje, slucaj i pacijent su bili bas zanimljivi, sve House-ove scene sa pacijentom i sa Wilsonom (narocito u Wilsonovoj kancelariji :lol: ). I epizoda je snimljena odlicno.

...ali mi smeta sto neke price nisu razvili, recimo odnos Kadi-Haus. Bas kad je postalo zanimljivo, oni su prekinuli i okrenili se Vilsonu i Hausu.
Ne bih se sozio. Ova sezona je komplet posvecena odnosu House-Cuddy (diljem planete poznatijem kao Huddy -_- ). Ne znam sta ce da se desi, ali ono sto bi meni bilo zanimljivo da vidim jeste House u (ozbiljnoj i malo duzoj) vezi. Znamo da je sa Stacy ziveo pet godina i u drugoj sezoni smo malcice zavirili u to. Dalje istrazivanje ovog lika bi bilo zanimljivo u takvoj situaciji (sa Cuddy, naravno :) ).
Vise ne gledam slucajeve, nego njihove medjusobne odnose, a tu uopste nisu losi.
Ko je ikad gledao slucajeve u ovoj seriji? :D
Link to comment

Uh, moram da ih postujem:

housemd6x19thechoice009.jpghousemd6x19thechoice009.jpghousemd6x19thechoice009.jpg- Kryo podia. It's Greek for "duh."- I'm as straight as any of you.housemd6x19thechoice016.jpg- Sodomy, one of the top ten most common household accidents. :lol:housemd6x19thechoice047.jpghousemd6x19thechoice047.jpghousemd6x19thechoice047.jpg

:D

Edited by Sludge Factory
Link to comment

da naprave epizodu u kojoj house 45 minuta sjedi na wc sholji, ti bi odusevljen postavljao screenshotove :Pmeni je sve u epizodi bilo ekstremno dosadno, osim karaoke scene.danas na avali gledah jednu epizodu [pojma nemam koja je sezona, pretpostavljam da su krenuli od prve], i chovjeche, koliko je to duhovitije i bolje. kamo srece da nisu krenuli u razradu i razvoj likova i njihovih odnosa.

Link to comment
da naprave epizodu u kojoj house 45 minuta sjedi na wc sholji, ti bi odusevljen postavljao screenshotove :P
Jok ti bi! :D
Link to comment
da naprave epizodu u kojoj house 45 minuta sjedi na wc sholji, ti bi odusevljen postavljao screenshotove :P
to sam mu ja vec napisao :D sludge ima slican problem kao i ovaj bolesnik iz danasnje epizode, samo sto ce on da krene da leci svoju strejtost :D
meni je sve u epizodi bilo ekstremno dosadno, osim karaoke scene.danas na avali gledah jednu epizodu [pojma nemam koja je sezona, pretpostavljam da su krenuli od prve], i chovjeche, koliko je to duhovitije i bolje. kamo srece da nisu krenuli u razradu i razvoj likova i njihovih odnosa.
jos jedan potpis. karaoke scena je brutalna. nazalost scena sa lezbo barom je usrana a imala je toliko potencijala. sigh :(
Link to comment
da naprave epizodu u kojoj house 45 minuta sjedi na wc sholji, ti bi odusevljen postavljao screenshotove :P
To je parafraza cuvene recenice "da Bitlsi snime 3 minuta tisine, to bi bio svetski hit" :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...