Jump to content

House MD


jms_uk

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sludge Factory

    251

  • Milosh76

    172

  • freakns

    76

  • gervasius twinkleminkleson

    57

Izgleda da ce se nastaviti duel Sam (prva Vilsonova zena) i Haus. Steta bi bilo to propustiti u narednim episodama. Pogledao na preskok, pojavljuje se i ona... Inace Sara iz PB je pacijent u ovoj epizodi.

Link to comment
Jako dobra epizoda, dobar detalj sa Kolberovom slikom, pošto kolber ima Lorija na polici. Neko je spominjao, potpisali su i za 7 sezonu ?
Nisam još gledala. Misliš na Kolbera as in Kolber Repor? :)
Link to comment
Narafski :DTrebao sam reći colberta :)
Ehh.. luv him. I njega i Jona Stewarta. Super sto daju cele epizode online. To mi je osnovni izvor za praćenje političkih prilika u USA :PI da.. nezaobilazni senior correspondent for everything: John Oliver. :)
Link to comment
Ehh.. luv him. I njega i Jona Stewarta. Super sto daju cele epizode online. To mi je osnovni izvor za praćenje političkih prilika u USA :PI da.. nezaobilazni senior correspondent for everything: John Oliver. :)
:D Meni isto !Oliver ima sada i svoj šou (John Oliver's New York Stand-Up) ali nije nešto...Svejedno, u daily showu, on, Lewis Black, Jason Jones i Rob Riggle (šteta što je otišao) su face 1 klase !
Link to comment
:D Meni isto !Oliver ima sada i svoj šou (John Oliver's New York Stand-Up) ali nije nešto...Svejedno, u daily showu, on, Lewis Black, Jason Jones i Rob Riggle (šteta što je otišao) su face 1 klase !
Izostavio si Sam Bee cool.gif Slučajno ili namerno? angry.gif (Oliverov stand-up prvo da vidim pa da sudim. Thnx za info)
Link to comment

Odlicna epizoda, meni Taub uopste nije dosadan. Takav lik bacje™ :lol: Ali dobro, mesaju socijalne teme kroz medicinske slucajeve, nije to tako lose. A aparat za kafu koji je izvinjenje za "Lukasovu smrt ili obican oralni sex" :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...